Spordikooli treeningute ajad

Võrkpall

TreenerÕpperühmPäevkellaegAsukoht
Ellen ArosÕT2Esmaspäev15.30-17.00Rakvere Spordihall
Teisipäev15.30-17.00Rakvere Spordihall
Kolmapäev15.30-17.00Rakvere Spordihall
Neljapäev15.30-17.00Rakvere Spordihall
Reede14.30-16.00Rakvere Spordihall
Laupäev12.00-13.30Rakvere Spordihall
ÕT4Esmaspäev17.00-18.30Rakvere Spordihall
Teisipäev17.00-18.30Rakvere Spordihall
Kolmapäev17.00-18.30Rakvere Spordihall
Neljapäev17.00-18.30Rakvere Spordihall
Reede16.00-17.30Rakvere Spordihall
Laupäev13.30-15.00Rakvere Spordihall
Aiki LippAE2Esmaspäev13.30-15.00Rakvere Spordihall
Kolmapäev13.30-15.00Rakvere Spordihall
Neljapäev13.45-14.30Rakvere Spordihall
ÕT1Esmaspäev15.00-16.30Rakvere Spordihall
Teisipäev14.30-16.00Rakvere Spordihall
Kolmapäev15.00-17.15Rakvere Spordihall
Neljapäev14.30-16.00Rakvere Spordihall
Mati MerirandÕT2Esmaspäev16.30-18.00Rakvere Spordihall
Teisipäev16.30-18.00Rakvere Spordihall
Kolmapäev16.30-18.00Rakvere Spordihall
Reede16.00-17.30Rakvere Spordihall
Pühapäev16.30-18.00Rakvere Spordihall
ÕT4Esmaspäev18.00-20.15Rakvere Spordihall
Teisipäev18.00-19.30Rakvere Spordihall
Kolmapäev18.00-19.30Rakvere Spordihall
Neljapäev17.00-19.15Rakvere Spordihall
Reede17.30-19.00Rakvere Spordihall
Pühapäev18.00-19.30Rakvere Spordihall
Hendrik KurikAE3Teisipäev15.00-16.30Rakvere Spordihall
Neljapäev15.00-16.30Rakvere Spordihall
Reede14.30-16.00Rakvere Spordihall
ÕT1Esmaspäev15.00-17.15Rakvere Spordihall
Kolmapäev15.00-17.15Rakvere Spordihall
Reede16.00-17.30Rakvere Spordihall
Pühapäev17.00-18.30Rakvere Spordihall
Kaspar PomerantsAE1Esmaspäev16.00-17.30RG Tallinna tn. võimla
Kolmapäev16.00-17.30RG Tallinna tn. võimla
Reede16.00-17.30RG Tallinna tn. võimla

Korvpall

TreenerÕpperühmPäevKellaegAsukoht
Madis PutkoAE1Esmaspäev14.00-15.30Rakvere Spordihall
Teisipäev14.00-15.30Rakvere Spordihall
Neljapäev14.00-15.30Rakvere Spordihall
Reede14.00-15.30Rakvere Spordihall
ÕT1Esmaspäev17.00-18.30Rakvere Spordihall
Teisipäev15.30-17.00Rakvere Rahu hall
Kolmapäev18.30-20.00 Rakvere Spordihall
Neljapäev15.30-17.00Rakvere Spordihall
Pühapäev12.00-13.30Rakvere Rahu hall
Tõnis PutkoÕT1Esmaspäev18.30-20.00Rakvere Spordihall
Teisipäev17.00-18.30Rakvere Spordihall
Kolmapäev17.00-18.30Rakvere Spordihall
Reede17.00-18.30Rakvere Spordihall
AE3Esmaspäev15.30-17.00Rakvere Spordihall
Teisipäev15.30-17.00Rakvere Spordihall
Kolmapäev15.30-17.00Rakvere Spordihall
Reede15.30-17.00Rakvere Spordihall
Vaido RegoÕT3Esmaspäev17.00-18.30Rakvere Rahu hall
Teisipäev17.00-18.30Rakvere Rahu hall
Kolmapäev17.00-18.30Rakvere Rahu hall
Neljapäev17.00-18.30Rakvere Rahu hall
Reede15.30-17.00Rakvere Rahu hall
ÕT4Esmaspäev18.30-20.00Rakvere Rahu hall
Teisipäev18.30-20.00Rakvere Reaalgümnaasiumi võimla
Kolmapäev18.30-20.00Rakvere Rahu hall
Neljapäev18.30-20.00Rakvere Reaalgümnaasiumi võimla
Reede17.00-18.30Rakvere Rahu hall
Juris UmbraskoÕT2Esmaspäev17.00-18.30Rakvere Rahu hall
Teisipäev17.00-18.30RRG võimla
Kolmapäev17.00-18.30Rakvere spordihall
Neljapäev17.00-18.30Rakvere Rahu hall
Pühapäev14.00-15.30Rakvere Rahu hall

Kergejõustik

TreenerÕpperühmPäevKellaegAsukoht
Sirje KiviaruAE4Esmaspäev15.30-17.00Rakvere Reaalg. võimla
Kolmapäev15.30-17.00Rakvere staadioni maneež
Reede15.30-17.00Rakvere Aqva ujula
AE2Teisipäev15.30-17.00Rakvere staadioni maneež
Neljapäev15.30-17.00Rakvere staadioni maneež
Reede14.00-15.30Rakvere Aqva ujula
ÕT3Esmaspäev17.00-19.15Rakvere staadioni maneež
Teisipäev17.00-19.15Rakvere staadioni maneež
Neljapäev17.00-19.15Rakvere staadioni maneež
Reede17.00-19.15Rakvere staadioni maneež
Alar MadilainenAE3Esmaspäev15.00-16.30Rakvere staadioni maneež
Teisipäev15.00-16.30Rakvere Gümnaasiumi võimla
Neljapäev15.00-16.30Rakvere staadioni maneež
Pühapäev11.00-12.30Rakvere staadioni maneež
ÕT2Esmaspäev16.30-18.45Rakvere staadioni maneež
Teisipäev16.30-18.45Rakvere Gümn.võimls
Kolmapäev16.30-18.45Rakvere staadioni maneež
Neljapäev16.30-18.45Rakvere staadioni maneež
Reede16.00-17.30Rakvere staadioni maneež
Mikk JooritsAE2Esmaspäev15.00-16.30Rakvere staadioni maneež
Kolmapäev15.00-16.30Rakvere Reaalgümn.võimla
Neljapäev16.00-17.30Rakvere staadioni maneež
Reede15.00-16.30Rakvere staadioni maneež
Jaak VettikÕT2Esmaspäev16.00-19.00Rakvere staadioni maneež
Teisipäev17.00-18.30Rakvere staadioni maneež
Neljapäev16.00-19.00Rakvere staadioni maneež
Reede17.00-18.30Rakvere staadioni maneež
Maili JaaskaAE1Esmaspäev15.00-16.30Rakvere staadioni maneez
Kolmapäev15.00-16.30Rakvere staadioni maneez
Reede15.00-16.30Rakvere staadioni maneez

Maadlus

TreenerÕpperühmPäevKellaaegAsukoht
Endel TreimanAE2Esmapäev15.30-17.00Rakvere Kalevi hall
Teisipäev15.30-17.00Rakvere Kalevi hall
Kolmapäev15.30-17.00Rakvere Kalevi hall
Neljapäev15.30-17.00Rakvere Kalevi hall
ÕT4Esmapäev17.00-19.15Rakvere Kalevi hall
Teisipäev17.00-19.15Rakvere Kalevi hall
Kolmapäev17.00-19.15Rakvere Kalevi hall
Neljapäev17.00-19.15Rakvere Kalevi hall
Laupäev16.00-17.30Rakvere Kalevi hall

Lauatennis

TreenerÕpperühmPäevKellaaegAsukoht
Kristo KaukülaAE2Esmaspäev16.00-17.30Rakvere Spordihall
Teisipäev16.00-17.30Rakvere Spordihall
Kolmapäev16.30-17.30Rakvere Spordihall
Neljapäev16.30-17.30Rakvere Spordihall
ÕT2Esmaspäev18.00-20.15Rakvere Spordihall
Teisipäev18.00-20.15Rakvere Spordihall
Kolmapäev18.00-20.15Rakvere Spordihall
Neljapäev18.00-20.15Rakvere Spordihall
Reede18.00-19.30Rakvere Spordihall

Ujumine

TreenerÕpperühmPäevKellaaegAsukoht
Gunnar TõnningAE2Esmapäev14.00-14.45Rakvere Aqva Spa ujula
Teisipäev14.00-14.45Rakvere Aqva Spa ujula
Kolmapäev14.00-14.45Rakvere Aqva Spa ujula
Neljapäev14.00-14.45Rakvere Aqva Spa ujula
Reede14.00-14.45Rakvere Aqva Spa ujula
ÕT2Esmapäev14.45-16.15Rakvere Aqva Spa ujula
Teisipäev14.45-16.15Rakvere Aqva Spa ujula
Neljapäev14.45-16.15Rakvere Aqva Spa ujula
Reede14.45-16.15Rakvere Aqva Spa ujula
ÕT4Esmapäev16.15-17.45Rakvere Aqva Spa ujula
Teisipäev16.15-17.45Rakvere Aqva Spa ujula
Kolmapäev16.15-17.45Rakvere Aqva Spa ujula
Neljapäev 16.15-17.45Rakvere Aqva Spa ujula
Reede16.15-17.45Rakvere Aqva Spa ujula

Judo

TreenerÕpperühmPäevKellaaegAsukoht
Jevgeni TširkinAE2Esmapäev17.00-18.30Rakvere Rahu hall
Kolmapäev17.00-18.30Rakvere Rahu hall
Neljapäev17.00-18.30Rakvere Rahu hall
Reede17.00-18.30Rakvere Rahu hall

Last modified: 17. okt. 2019

Comments are closed.