Palermo seiklusrada

PALERMO MADALSEIKLUSRADA

  1. aasta suvel valminud madalseiklusraja ehitus on sama aasta Rakvere linna kaasava eelarve rahvahääletuse võiduidee.

Palermo madalseiklusrada on maakonna üks suurimaid ning keerukamaid. Seiklusrada pakub nii keha kui ka vaimu arendavat tegevust, lisaks arendab see füüsilist võimekust, koordinatsiooni, tasakaalutunnetust, probleemi lahendamisoskust ja ajutööd. Lastele ja noortele on see ideaalne võimalus oma vaba aega värskes õhus veeta. Kuna madalseiklusrajal kaalupiirangut ei ole, võivad julgelt turnima minna ka täiskasvanud.

Madalseiklusrajal leidub ka põnevaid eridisaine. „Raja kogupikkus on 140 meetrit, koosneb 25 erinevast elemendist, 10 platvormist, 22 puude vahest, kolmest redelist ja trossil laskumisest.
Raja läbimisel kõige olulisem tasakaalu leidmisel ja säilitamisel on jalgade töö. Kasutada saab infostendil olevat QR-koodi, mille tagant leiab muu hulgas näiteks ägeda õppevideo.

Seiklusrada on disainitud nii, et oleks arenguruumi kõigile. Lihtsad elemendid on neile, kes alles alustavad ja proovivad, eriti keerulised elemendid on paigaldatud juba tõelistele Tarzanitele. Näiteks rippuvad rõngad,

 

Mõnusat ronimist ja hoiame üheskoos seda, mis liikumiseks loodud!

Last modified: 25. nov. 2023

Comments are closed.