Head Rakvere Spordikeskuse tennisesõbrad!

Alates 01.06.2021 on Rakvere Spordikeskuse Rahvaaia tenniseväljakutel kasutusel MyGames broneerimissüsteem ja väljakuautomaatika.

MyGames kasutaja saad registreerida siin .

Mänguaja saad mugavalt broneerida ning selle eest tasuda siin, MyGames kodulehel või MyGames nutirakenduse abil. Väljaku hind 2021. aasta hooajal on külastajatele 10€/h. Broneeringuaja kinnitamise järel saad värava ja tennisemaja avada Sulle saadetud unikaalse koodiga või otse oma nutitelefonist. Väljakutele pääseb 30 min. enne broneeringu algust. Vajadusel saab broneeringut tühistada kuni 4 tundi enne broneeringu algust.
Püsiaegade broneerimiseks palun helistada Spordikeskuse müügijuhile +372 555 155 12 või kirjutada soovist info@rakverespordikeskus.ee. Püsiaegade eest tasumine toimub arve alusel kuu lõikes.

Rakenduse saad alla laadida: Google Play’st või App Store’ist

Kel MyGames rakendus juba taskus ning kasutajakonto loodud, pole vaja teha muud, kui leida väljakute hulgast Rakvere Rahvaaia tenniseväljakud, valida endale sobiv aeg,  kinnitada broneering ning õigel ajal väljakule ilmuda.

Mõnusaid tenniseelamusi!

NB! Palume mängijatel koheselt teavitada Spordikeskust tennise klubimaja, väljakute või broneerimisüsteemi probleemide või vigade korral!
Meeleolukat tennisesuve soovides,
Rakvere Spordikeskus
Last modified: 20. sept. 2021

Comments are closed.