Head Rakvere Spordikeskuse tennisesõbrad!
Rakvere Rahvaaia tenniseväljakud asuvad maalilises Rahvaaia pargis, mis asub Rakvere Teatri kõrval. Välisväljakute kompleksis on kolm traditsioonilist savi-liiva tenniseväljakut ja klubihoone. Hoones on kaks riietusruumi, saun, klubiruumid, kaminaruum ja rõdu. Lisaks saavad mängijad veeta aega maja sees loung’i alal või klubihoone ees asuval terrassil.

Rakvere Spordikeskuse Rahvaaia tenniseväljakutel on kasutusel MyGames broneerimissüsteem ja väljakuautomaatika.
MyGames kasutaja saad registreerida siin .
Mänguaja saad mugavalt broneerida ning selle eest tasuda siin, MyGames kodulehel või MyGames nutirakenduse abil. Väljaku hind 2023. aasta hooajal on külastajatele 10€/h. Broneeringuaja kinnitamise järel saad värava ja tennisemaja avada Sulle saadetud unikaalse koodiga või otse oma nutitelefonist. Väljakutele pääseb 30 min. enne broneeringu algust. Vajadusel saab broneeringut tühistada kuni 4 tundi enne broneeringu algust.
Püsiaegade broneerimiseks palun helistada Spordikeskuse müügijuhile +372 555 11 512 või kirjutada soovist info@rakverespordikeskus.ee. Püsiaegade eest tasumine toimub arve alusel kuu lõikes.

Rakenduse saad alla laadida: Google Play’st või App Store’ist

Kel MyGames rakendus juba taskus ning kasutajakonto loodud, pole vaja teha muud, kui leida väljakute hulgast Rakvere Rahvaaia tenniseväljakud, valida endale sobiv aeg,  kinnitada broneering ning õigel ajal väljakule ilmuda.

Mõnusaid tenniseelamusi!

NB! Palume mängijatel koheselt teavitada Spordikeskust tennise klubimaja, väljakute või broneerimisüsteemi probleemide või vigade korral!
Meeleolukat tennisesuve soovides,
Rakvere Spordikeskus
Last modified: 6. juuni 2023

Comments are closed.