Eelmisel nädalavahetusel 04.-05.09.2021 toimusid Tallinnas Eesti lauatennise individuaalsed meistrivõistlused.
Meistrivõistlusi peeti alljärgnevates võistlusklassides: meesüksikmäng, naisüksikmäng, meespaarismäng, naispaarismäng ja segapaarismäng.

Rakvere Spordikooli õpilane Raili Nurga osales kõigis kolmes võistlusklassis. Raili alustas alagrupiturniiriga kus asus võitlema põhiturniirile pääsu eest. Alagrupis tuli mängida neli mängu kus Rakvere Spordikooli kasvandikul õnnestus kõik mängud võita ja tagada endale edasipääs põhiturniirile.

Põhiturniirile pääses 16 parimat naismängijat. Esimeseks vastaseks oli Liisi Velner (TalTech spordiklubist), kelle Raili alistas tulemusega 4-0 ja pääses veerandfinaali. Veerandfinaalis tuli vastu võtta kaotus tulemusega 1-4 mitmekordselt Eesti meistrilt Airi Avamerilt. Seda kohtumist väga enesekindlat mänginud Raili sai juurde uut kogemust ja enesekindlust suurtel turniiridel mängimiseks. Miinusringis alistas Rakvere tüdruk kõik vastased tulemusega 3-0, kuni 5 – 6 koha mänguni, kus tuli tunnistada Vitalia Reinoli (Narva PSK) 3-0 paremust.

Eesti individuaalsetel meistrivõistlustel naisüksikmängus saavutas Raili Nurga oma parima tulemuse 6. koha.

Peale individuaal turniiri alustati paarismängudega. Raili mängis naispaarismängu Kristina Andrejevaga (Aseri Spordiklubi), kellega saavutati  5. – 8. koht.

Viimane võistlusklass ehk segapaarismängud, mis pakkusid palju põnevust ja tasavägisemat lauatennist. Raili segapaarismängu partneriks oli endine Rakvere Spordikooli treener Sergei Petrov (Viimsi Pinx Spordiklubi). Esimesteks vastasteks oli Aleksandr Lushin (Maardu LTK) ja Sirli Roosve (TalTech Spordiklubi), keda võideti tulemusega 3-0. Veerandfinaalis olid vastasteks väga kogenud Toomas Libene ja Kätlin Latt, mõlema mängija koduklubiks, Tallinna Kalevi Lauatenniseklubi. Mäng algas tasavägiselt, kuid vastastel õnnestus pöörata kaks esimest seti võitu enda kasuks.
Kolmandale setile vastu minnes toimus taktikaline muudatus, kus Railil ja Sergeil õnnestus setid 2-2 le viigistada. Viimane ehk otsustav sett sai määravaks, kes pääseb järgmisel päeval võitlema finaali koha eest. Viies sett mängiti punkt punktis kuni tablool oli seisuks 9:9.  Raili  ja Sergei säilitasid külma närvi ja suutsid põneva ja tasavägise mängu võita tulemusega 11:9 ja tagasid pääsu poolfinaali.

Poolfinaalis tuli kahjuks tunnistada hilisemate Eesti meistrite Valeria Petrova (Narva PSK) ja Oskar Pukk (Tartu LTK) mängu paremust tulemusega 3-0 ja seega saavutasid Raili Nurga ja Sergei Petrov segapaarismängus Eesti individuaalsetel meistrivõistlustel kolmanda koha.

Raili Nurga Rakvere Spordikooli õpilasena võitis oma esimese medali täiskasvanute Eesti meistrivõistlustelt.