kodu jooga

FOTOKONKURSS “SPORT RAKVERE KODUDES”

Eesti Vabariigis kehtiva eriolukorra tulemusena on enamus Rakvere spordikeskuse hallatavaid spordiobjekte suletud. Tõelised spordisõbrad aga liikumist ei lõpeta ning hoiavad ennast vormis koduseinte vahel. Saada meile toredaid fotosid, kuidas hoiad ennast kodus aktiivsena sina! Parimatest saadetud fotodest avatakse sügisel näitus Rakvere spordihalli fuajees. Žürii kolme lemmikut premeeritakse eriauhindadega.

Pane tähele:

 • Saadetud materjal võiks olla kõrge kvaliteediga (külje pikkus minimaalselt 1920 x 1080 pikslit või suurem
 • Faili nimes või e-kirjas markeeri autori nimi
 • Pane oma pildile tabav pealkiri
 • Ootame pilte, mida ei kata vesimärk
 • Fotosid ootame kuni eriolukorra lõpuni
 • Kõik tööd palume saata koos autori kontaktandmetega e-posti aadressil foto@rakverespordikeskus.ee

Hoime end liikumises ning jäädvustame neid vahvaid hetki kodudes.

Fotokonkursi žüriisse kuuluvad:

Rakvere linnapea Triin Varek
Rakvere linnakunstnik Marju Püümets
Rakvere Kultuurikeskuse direktor Eve Alte

Virumaa Teataja fotograaf Ain Liiva
Virumaa Teataja tegevtoimetaja kt Margus Martin
Rakvere spordikeskuse direktor Siim Tuus

Osalemistingimused

Fotode saatmisega fotokonkursile nõustud alltoodud tingimustega:

 1. Fotokonkursile võid saata fotosid, mille autor oled Sina ise, mille autoriõigused oled Sa omandanud või mille kasutusõiguse oled Sa saanud koos all-litsentsi andmise õigusega.
 2. Fotode saatmisega fotokonkursile annad Sa Rakvere Spordikeskusele tasuta loa fotode kasutamiseks igal viisil (sh reprodutseerimiseks ja internetis kättesaadavaks tegemiseks).
 3. Rakvere Spordikeskusel on õigus materjali kasutada ja töödelda, samuti anda materjali kasutada kolmandatele isikutele. 
 4. Fotode saatmine fotokonkursile ei võta Sinult õigust materjali ise kasutada või anda seda kolmandatele isikutele kasutada.
 5. Fotode saatmisel fotokonkursile on Sul õigus valida, mil viisil märgitakse materjali kasutamisel Sinu nimi – kas kodanikunimega või ilma nimeta (anonüümselt).
 6. Juhul, kui Sinu poolt saadetav materjal sisaldab autoriõigusega kaitstavaid teoseid või teoste esitusi, siis tagad Sina, et nende õiguste omajad on andnud loa enda õiguste kasutamiseks punktides 2 ja 3 kirjeldatud ulatuses.
 7. Sinu poolt saadetav materjal peab vastama headele tavadele ja kommetele ega tohi riivata kellegi head nime ega teotada au ja väärikust.
 8. Materjali saatmisel kannad Sina täielikku varalist vastutust kõikvõimalike nõuete eest, mis võivad tekkida eeltoodud kinnituste rikkumisest. 

Juhul, kui Sul tekkib küsimusi käesolevate tingimustega seoses või soovid materjali jagada käesolevates kasutustingimustes sätestatust teistsugustel tingimustel, siis kirjuta palun aadressile info@rakverespordikeskus.ee.

Osalemistingimustega mittenõustumisel ei ole võimalik fotokonkursist osa võtta.