TOIMUMAS ALATES 11.02.19

L 16.02 kl 16 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Selver Tallinn (Spordihall)
P 17.02 kl 13 Võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Kuressaare (Rahu hall)

E 11.02 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ jooks või kepikõnd
 (kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
E 11.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Karkuse
T 12.02 kl 15 Eesti võrkpalli kooliliiga 6.-9. kl. L-Virumaa piirkonna I etapp (Spordihall)
T 12.02 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs SVK (Spordihall)
K 13.02 kl 10-13 L-Viru koolide rahvastepalli võistlused (Spordihall)
K 13.02 kl 18.30 L-Viru korvpalli meistriliiga MV: RSK Tarvas vs Väike-Maarja Päästekool (Rahu hall)
K 13.02 kl 18.30 L-Viru korvpalli esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs MEIE (Spordihall)
N 14.02 kl 12 Eesti võrkpalli miniliiga 4.- 6. kl. L-Virumaa piirkonna I etapp (Spordihall)
N 14.02 kl 16 U12 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
P 17.02 kl 10 - 13 L-Virumaa MV välkmales 1. etapp (õppeklass)
P 17.02 kl 10-17 Noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 8. etapp (Spordihall)
P 17.02 kl 15.30 U-18 korvpalli Eesti MV: RSK Tarvas vs TTÜ KK/Valge (Rahu hall)
P 17.03 kl 18 U-14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Keila Korvpallikool I (Rahu hall)

PEAGI TULEMAS

E 18.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tamsalu (Spordihall)
T 19.02 kl 09.30 Ida regiooni U12 ja U14 tütarlaste võrkpalliturniir 2. etapp (Spordihall)
T 19.02 kl 16 U10 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneež)
N 21.02 kl 16 Kiirjooksupäev (maneež)
N 21.02 kl 19 Credit24 meistriliiga veerandfinaal: Rakvere VK vs …(Spordihall)
R 22.02 kl 10-14 L-Virumaa koolide 10-12. kl. saalijalgpalli võistlused (Spordihall)
L 23.02 kl 10-17 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 9. etapp (Spordihall)
K 27.02 kl 18.30 L-Viru korvpalli meistriliiga: RSK Tarvas vs Simuna SK (Rahu hall)
N 28.02 kl 10-16 Üleriigiline noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 4. etapp (Spordihall)
R 01.03 kl 19 Võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Pärnu Spordikool (Rahu hall)
L,P 2-3.03 35. Eesti omavalitsuste talimängude korvpalliturniir (Spordihall ja Rahu hall)
E 04.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli esiliiga MV: Rakvere Tööriistamarket vs SK KNT (Spordihalli)
K 06.03 kl 15 U10 ja U12 Lääne-Virumaa mitmevõistluse MV (maneež)
K 06.03 kl 18.30 Võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Audentes (Rahu hall)
K 06.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli meistriliiga MV: RSK Tarvas vs Lüganuse (Spordihalli 1. v)
R 08.03 kl 19 Korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Betoon (SPORDIHALL)
L 09.03 kl 20 võitlusspordi üritus Yakuza Fight 5.  INFO
L 09.03 kl 10 L-Virumaa MV välkmales 2. etapp (õppeklass)
L 09.03 kl 12 U-16 korvpalli Eesti MV, Rakvere SK vs Rapla KK (Rahu hall)
P 10.03 kl 10 Talvejooksu III etapp (start ja finish staadionil)
P 10.03 kl 13 jalgpalli I liiga Eesti MV: Rakvere JK Tarvas vs Tallinna FCI Levadia U21 (kunstmurust.)



TOIMUMAS ALATES 04.02.19

R 08.02 kl 19 Korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Tamsalu Los Toros/Taltech (Spordihall)
R,L,P 08-10.02 kl 11-22/10-21/10-15 U-20 neiude võrkpalli EVF karikafinaal. (Rahu hall.)

L 09.02 kl 11 Kadettide (13-15 a.) individuaalsed lauatennise Eesti MV (Spordihall)

E 04.02 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ jooks või kepikõnd
 (kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
E 04.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Karkuse (Spordihall)
E 04.02 kl 18.30 L-Virumaa korvpalli esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs SK Aaspere (Spordihall)
T 05.02 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Tõrremäe VK (Spordihall)
K 06.02 kl 16 U-18 ja U20 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 06.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Tapa (Spordihall)
L 09.02 kl 10 L-Virumaa MV kiirmales 3. etapp (õppeklass)
P 10.02 kl 10-17 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 7.etapp (Spordihall)
P 10.02 kl 17 Meeste saalijalgpalli rahvaliiga: Kõuepojad vs FV Jokker III (Spordihall)
P 10.02 kl 18.00 U-14 korvpalli Eesti MV: RSK Tarvas vs Tartu Ülikooli Korvpallikool (Rahu hall) 

PEAGI TULEMAS

E 11.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Karkuse
T 12.02 kl 15 Eesti võrkpalli kooliliiga 6.-9. kl. L-Virumaa piirkonna I etapp (Spordihall)
T 12.02 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs SVK (Spordihall)
K 13.02 kl 18.30 L-Viru korvpalli meistriliiga MV: RSK Tarvas vs Väike-Maarja Päästekool (Rahu hall)
K 13.02 kl 18.30 L-Viru korvpalli esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs MEIE (Spordihall)
N 14.02 kl 12 Eesti võrkpalli miniliiga 4.- 6. kl. L-Virumaa piirkonna I etapp (Spordihall)
N 14.02 kl 16 U12 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
L 16.02 kl 16 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Selver Tallinn (Spordihall)
P 17.02 kl 10-17 Noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 8. etapp (Spordihall)
P 17.02 kl 13 Võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Kuressaare (Rahu hall)
P 17.02 kl 15.30 U-18 korvpalli Eesti MV: RSK Tarvas vs TTÜ KK/Valge (Rahu hall)
P 17.03 kl 18 U-14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Keila Korvpallikool I (Rahu hall)

 E 18.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tamsalu (Spordihall)
T 19.02 kl 09.30 Ida regiooni U12 ja U14 tütarlaste võrkpalliturniir 2. etapp (Spordihall)
T 19.02 kl 16 U10 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
N 21.02 kl 16 Kiirjooksupäev (maneez)
N 21.02 kl 19 Credit24 meistriliiga veerandfinaal: Rakvere VK vs …(Spordihall)
R 22.02 kl 10-14 L-Virumaa koolide 10-12. kl. saalijalgpalli võistlused (Spordihall)
L 23.02 kl 10 - 13 L-Virumaa MV välkmales 1. etapp (õppeklass)
L 23.02 kl 10-17 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 9. etapp (Spordihall)
K 27.02 kl 18.30 L-Viru korvpalli meistriliiga: RSK Tarvas vs Simuna SK (Rahu hall)
N 28.02 kl 10-16 Üleriigiline noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 4. etapp (Spordihall)
R 01.03 kl 19 Võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Pärnu Spordikool (Rahu hall)
L,P 2-3.03 Eesti Omavalitsuste talimängude korvpalliturniir (Spordihall ja Rahu hall)



TOIMUMAS ALATES 28.01.19

K 30.01 kl 19 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Limbazi (Spordihall)
R 01.02 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Viimsi (Spordihall)
L 02.02 kl 10 Dartsi (noolemängu) Eesti MV (maneež) INFO
P 03.02 kl 13 Meeste võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Liider/Rae vald (Rahu hall)

E 28.01 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ jooks või kepikõnd
 (kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
E 28.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tapa (Spordihall)
T 29.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Massive (Spordihall)
N 31.01 kl 11-14.30 Tüdrukute ja poiste koolidevaheline võrkpallilahing (Spordihall)
L, P 02-03.02 kl 10-17 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 5. ja 6. etapp (Spordihall)
L 02.02 kl 18.30 Naiste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Naished vs Põhja-Tallinna JK Volta Naiskond (Sh)
P 03.02 kl 12 Talvejooksu II etapp Vinni-Rakvere (finiš staadionil)
P 03.02 kl 16 U-14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Tiit Soku KK/SK Nord 1 (Rahu hall)
P 03.02 kl 17 Naiste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Naished vs FC Nõmme United (Spordihall)

PEAGI TULEMAS

E 04.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Karkuse (Spordihall)
T 05.02 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Tõrremäe VK (Spordihall)
K 06.02 kl 16 U-18 ja U20 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 06.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Tapa (SH 3. v)
R,L,P 08-10.02 kl 11-22/10-21/10-15 U-20 tütarlaste võrkpalli EVF karikafinaal. (Rahu hall.)
L 09.02 kl 10 Kadettide (13-15 a.) individuaalsed lauatennise Eesti MV (Spordihall)
L 09.02 kl 10-14 L-Virumaa MV kiirmales 3. etapp (õppeklass)
P 10.02 kl 10-17 JK Tarvas Winter Cup 7.etapp  saalijalgpallis(Spordihall)
P 10.02 kl 15.30 U-18 korvpalli Eesti MV mäng: RSK Tarvas vs Keila KK (Rahu hall)
P 10.02 kl 18.00 U-14 korvpalli Eesti MV: RSK Tarvas vs Tartu Ülikooli Korvpallikool (Rahu hall)
N 14.02 kl 16 U12 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
L 16.02 kl 16 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Selver Tallinn (Spordihall)
P 17.02 kl 10-17 JK Tarvas Winter Cup 8. etapp saalijalgpallis (Spordihall)
P 17.02 kl 13 Meeste võrkpalli Esiliiga, Rakvere VK vs Kuressaare (Rahu hall)
P 17.02 kl 15.30 U-18 korvpalli Eesti MV mäng: RSK Tarvas vs TTÜ KK/Valge (Rahu hall)
P 17.03 kl 18 U-14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Keila Korvpallikool I (Rahu hall)
E 18.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tamsalu (Spordihall)
T 19.02 kl 09.30 Ida regiooni U12 ja U14 tütarlaste võrkpalliturniir 2. etapp (Spordihall)
T 19.02 kl 16 U10 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
N 21.02 kl 16 Kiirjooksupäev (maneez)
N 21.02 kl 19 Credit24 meistriliiga veerandfinaal: Rakvere VK vs …(Spordihall)
R 22.02 kl 10-14 L-Virumaa koolide 10-12. kl. saalijalgpalli võistlused (Spordihall)
L 23.02 kl 10 - 13 L-Virumaa MV välkmales 1. etapp (õppeklass)
L 23.02 kl 10-17 JK Tarvas Winter Cup 9. etapp (Spordihall 


TOIMUMAS ALATES 21.01.19

L 26.01 kl 18 Esteetika ja Tantsukooli Talvekontsert (Spordihall) Info

E 21.01 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ jooks või kepikõnd
 (kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
T 22.01 kl 10-14 L-Virumaa koolide 6.-9. kl. saalijalgpalli võistlused (Spordihall)
T 22.01 kl 16 U-14 ja U-16 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 23.01 kl 10 Üleriigiline noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 3. etapp (Spordihall)
K 23.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs SVK (Spordihall)
K 23.01 kl 18.30 L-Virumaa korvpalli esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Järva-Jaani Gümnaasium (Sh)
L 26.01 kl 14.00 U-15 korvpalli Eesti MV: RSK Tarvas vs Kiili SK (Rahu hall)
P 27.01 kl 10 L-Virumaa MV kiirmales 2. etapp (õppeklass)
P 27.01 kl 15.30 U18 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs TTÜ Korvpallikool/TSK/Must (Rahu h)

PEAGI TULEMAS

E 28.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tapa (Spordihall)
T 29.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Massive (Spordihall)
K 30.01 kl 19 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Limbazi (Spordihall)
N 31.01 kl 11-14.30 Tüdrukute ja poiste koolidevaheline võrkpallilahing (Spordihall)
R 01.02 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Viimsi (Spordihall)
L 02.02 kl 10 Dartsi (nooleviske) Eesti MV (maneež) INFO
L, P 02-03.02 kl 10-17 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 5. ja 6. etapp (Spordihall)
L 02.02 kl 18.30 Naiste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Naished vs Põhja-Tallinna JK Volta Naiskond (Sh)
P 03.02 kl 12 Talvejooksu II etapp Vinni-Rakvere (finiš staadionil)
P 03.02 kl 13 Meeste võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Liider/Rae vald (Rahu hall)
P 03.02 kl 16 U-14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Tiit Soku KK/SK Nord 1 (Rahu hall)
P 03.02 kl 17 Naiste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Naished vs FC Nõmme United (Spordihall)
E 04.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Karkuse (Spordihall)
T 05.02 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Tõrremäe VK (Spordihall)
K 06.02 kl 16 U-18 ja U20 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 06.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Tapa (SH 3. v)
R,L,P 08-10.02 kl 11-22/10-21/10-15 U-20 tütarlaste võrkpalli EVF karikafinaal. (Rahu hall.)
L 09.02 kl 10 Kadettide (13-15 a.) individuaalsed lauatennise Eesti MV (Spordihall)
L 09.02 kl 10-14 L-Virumaa MV kiirmales 3. etapp (õppeklass)
P 10.02 kl 10-17 JK Tarvas Winter Cup 7.etapp  saalijalgpallis(Spordihall)
P 10.02 kl 15.30 U-18 korvpalli Eesti MV mäng: RSK Tarvas vs Keila KK (Rahu hall)
P 10.02 kl 18.00 U-14 korvpalli Eesti MV: RSK Tarvas vs Tartu Ülikooli Korvpallikool (Rahu hall)
N 14.02 kl 16 U12 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
L 16.02 kl 16 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Selver Tallinn (Spordihall)
P 17.02 kl 10-17 JK Tarvas Winter Cup 8. Etapp saalijalgpallis (Spordihall)
P 17.02 kl 13 Meeste võrkpalli Esiliiga, Rakvere VK vs Kuressaare (Rahu hall)
P 17.02 kl 15.30 U-18 korvpalli Eesti MV mäng: RSK Tarvas vs TTÜ KK/Valge (Rahu hall)
P 17.03 kl 18 U-14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Keila Korvpallikool I (Rahu hall) 



TOIMUMAS ALATES 14.01.19

L 19.01 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Import Järvamaa (Rahu hall)

E 14.01 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ jooks või kepikõnd
 (kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
E 14.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tõrremäe (Spordihall)
T 15.01 kl 16 TV 10 OS L-Virumaa II etapp (maneez)
T 15.01 kl 17 A kl noormeeste võrkpalli Eesti KV tsoon: Rakvere Spordikool vs VK Täht (Spordihall)
T 15.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Spordikool II (Spordihall)
K 16.01 kl 17 A kl. tütarlaste võrkpalli Eesti KV tsoon: Rakvere vs Narva (Spordihall)
K 16.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Ambla (Spordihall)
K 16.01 kl 18.45 L-Virumaa korvpalli esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Sõmeru (Spordihall)

PEAGI TULEMAS

T 22.01 kl 16 U14 ja U16 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 23.01 kl 10-15 üleriigiline noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 3. etapp (Spordihall)
K 23.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs SVK (Spordihall)
K 23.01 kl 18.45 L-Virumaa korvpalli esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Järva-Jaani Gümnaasium (Sh)
L 26.01 kl 14.00 U15 korvpalli Eesti MV: RSK Tarvas vs Kiili SK (Rahu hall)
L 26.01 kl 18 Esteetika ja Tantsukooli Talvekontsert (Spordihall) Info
P 27.01 kl 10 L-Virumaa MV kiirmales 2. etapp (õppeklass)
P 27.01 kl 15.30 U18 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs TTÜ Korvpallikool/TSK/Must (Rahu h)
E 28.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tapa (Spordihall)
T 29.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Massive (Spordihall)
K 30.01 kl 19 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Limbazi
N 31.01 kl 11-14.30 Tüdrukute ja poiste koolidevaheline võrkpallilahing (Spordihall)
R 01.02 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Viimsi (Spordihall)
L 02.02 kl 10 Dartsi (nooleviske) Eesti MV (maneež)
L, P 02-03.02 kl 10-17 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 5. ja 6. etapp (Spordihall)
L 02.02 kl 18.30 Naiste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Naished vs Põhja-Tallinna JK Volta Naiskond (Sh)
P 03.12 kl 12 Talvejooksu II etapp Vinni-Rakvere (finiš staadionil)
P 03.02 kl 13 Meeste võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Liider/Rae vald (Rahu hall)
P 03.02 kl 16 U14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Tiit Soku KK/SK Nord 1 (Rahu hall)
P 03.02 kl 17 Naiste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Naished vs FC Nõmme United (Spordihall)
E 04.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Karkuse (Spordihall)
T 05.02 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Tõrremäe VK (Spordihall)
K 06.02 kl 16 U18 ja U20 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 06.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Tapa (SH 3. v)
R,L,P 08-10.02 kl 11-22/10-21/10-15 U-20 tütarlaste võrkpalli EVF karikafinaal. (Rahu hall.)
L 09.02 kl 10 Kadettide (13-15 a.) individuaalsed lauatennise Eesti MV (Spordihall)
L 09.02 kl 10-14 L-Virumaa MV kiirmales 3. etapp (õppeklass)
P 10.02 kl 10-17 JK Tarvas Winter Cup 7.etapp (Spordihall)



TOIMUMAS ALATES 07.01.19

R 11.01 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs EMÜ (Spordihall)
L 12.01 kl 16 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils (Spordihall)
P 13.01 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Lotus Timber/Neemeco SK (Rahu hall)
P 13.01 kl 16 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Daugavpils (Spordihall)

E 07.01 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ jooks või kepikõnd
 (kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
T,K 8-9.01 kl 16/15 U14, U16, U18, U20 Lääne-Virumaa MV mitmevõistluses (maneez)
L 12.01 kl 10 U16 korvpalli Eesti MV põhiturniir (Rahu hall)

PEAGI TULEMAS

E 14.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tõrremäe (Spordihall)
T 15.01 kl 16 TV 10 OS L-Virumaa II etapp (maneez)
T 15.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Spordikool II (Spordihall)
K 16.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Ambla (Spordihall)
K 16.01 kl 18.45 L-Virumaa korvpalli esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Sõmeru (Spordihall)
L 19.01 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Imsport Järvamaa (Rahu hall)
T 22.01 kl 16 U14 ja U16 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 23.01 kl 10-15 üleriigiline noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 3. etapp (Spordihall)
K 23.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs SVK (Spordihall)
K 23.01 kl 18.45 L-Virumaa korvpalli esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Järva-Jaani Gümnaasium (Sh)
L 26.01 kl 18 Esteetika ja Tantsukooli Talvekontsert (Spordihall) Info
E 28.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tapa (Spordihall)
T 29.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Massive (Spordihall)
K 30.01 kl 19 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Limbazi
N 31.01 kl 11-14.30 Tüdrukute ja poiste koolidevaheline võrkpallilahing (Spordihall)
R 01.02 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Viimsi (Spordihall)
L 02.02 kl 10 Dartsi (nooleviske) Eesti MV (maneež)
L 02.02 kl 18.30 Naiste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Naished vs Põhja-Tallinna JK Volta Naiskond (Sh)
P 03.12 kl 12 Talvejooksu II etapp Vinni-Rakvere (finish staadionil)
P 03.02 kl 13 Meeste võrkpalli Esiliiga, Rakvere VK vs Liider/Rae vald (Rahu hall)
P 03.02 kl 16 U14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Tiit Soku KK/SK Nord 1 (Rahu hall)
L, P 02-03.02 kl 10-17 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 5. ja 6. etapp (Spordihall)
K 06.02 kl 16 U18 ja U20 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)


TOIMUMAS ALATES 29.12.18

L 29.12 Eesti Ööjooks EV100 Talve eri (võistluskeskus Spordihallis) INFO

P 30.12 kl 18.00 Lääne-Virumaa kossuliiga karikafinaal RSK Tarvas vs Ilves Transport (Spordihall)

31.12 OLEME AVATUD KUNI 17.00

R 04.01.2019 kl 12 Noorte kergejõustiku GP (maneez)
R 04.01 kl 19.30 naiste saalijalgpalli rahvaliiga JK Naished vs SRL. JK Keila (Spordihall)
P 06.01 kl 10 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)
P 06.01 kl 12.00 Talvejooksu I etapp, Vinni-Rakvere (finiš staadionil)

PEAGI TULEMAS

E 07.01 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ jooks või kepikõnd
 (kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
T,K 8-9.01 kl 16/15 U14, U16, U18, U20 L-Virumaa MV mitmevõistluses (maneez)
R 11.01 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs EMÜ (Spordihall)
L 12.01 kl 16 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils (Spordihall)
L 12.01 kl 10 U16 korvpalli EMV põhiturniir (Rahu hall)
P 13.01 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Lotus Timber/Neemeco SK (Rahu hall)P 13.01 kl 16 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Daugavpils (Spordihall)

E 14.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tõrremäe (Spordihall)
T 15.01 kl 16 TV 10 OS L-Virumaa II etapp (maneez)
T 15.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Spordikool II (Spordihall)
K 16.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Ambla (Spordihall)
L 19.01 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Imsport Järvamaa (Rahu hall)
T 22.01 kl 16 U14 ja U16 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 23.01 kl 10-15 üleriigiline noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 3. etapp (Spordihall)
K 23.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs SVK (Spordihall)
L 26.01 kl 18 Esteetika ja Tantsukooli Talvekontsert (Spordihall) Info
E 28.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tapa (Spordihall)
T 29.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Massive (Spordihall)
K 30.01 kl 19 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Limbazi



22.12 ja  23.12 ON SPORDIHALL AVATUD KUNI 18.00
24.12 – 26.12 PEAME PÜHI.   27.12 – 30.12 OLEME AVATUD TAVAGRAAFIKU ALUSEL
31.12 AVATUD KUNI 17.00

TOIMUMAS ALATES 21.12.18

R 21.12 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs G4S (Spordihall)
L 29.12 Eesti Ööjooks EV100 Talve eri (võistluskeskus Spordihallis)
Info ja registreerimine
P 30.12 kl 18.00 Lääne-Virumaa kossuliiga karikafinaal RSK Tarvas vs Ilves Transport (Spordihall)

L 22.12 kl 10 Spordikooli korvpalli aastalõpu paaristurniir (Spordihall)
P 23.12 kl 13 Meeste saalijalgpalli rahvaliiga Kõuepojad vs FC Peipsi United  (Spordihall)
P 23.12 kl 14.30 Naiste saalijalgpalli sõpruskohtumine: JK Naished vs JK Tarvas (Spordihall)

PEAGI TULEMAS

R 04.01.2019 kl 12 Noorte kergejõustiku GP (maneez)
R 04.01 kl 19.30 naiste saalijalgpalli rahvaliiga JK Naished vs SRL. JK Keila (spordihall)
P 06.01 kl 12- noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup  (Spordihall)
P 06.01 kl 12.00 Talvejooksu I etapp, Vinni-Rakvere (finiš staadionil)
E 07.01 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ jooks või kepikõnd
 (kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
T,K 8-9.01 kl 16/15 U14, U16, U18, U20 L-Virumaa MV mitmevõistluses (maneez)
R 11.01 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs EMÜ (Spordihall)
L 12.01 kl 16 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils (Spordihall)
L 13.01 kl 10 U16 korvpalli EMV põhiturniir (Rahu hall)
P 13.01 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Lotus Timber/Neemeco SK (Rahu hall)
P 13.01 kl 16 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Daugavpils (Spordihall)
E 14.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tõrremäe (Spordihall)
T 15.01 kl 16 TV 10 OS L-Virumaa II etapp (maneez)
T 15.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Spordikool II (Spordihall)
K 16.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Ambla (Spordihall)
L 19.01 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Imsport Järvamaa (Rahu hall)
T 22.01 kl 16 U14 ja U16 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 23.01 kl 10-15 üleriigiline noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 3. etapp (Spordihall)
L 26.01 kl 10 Esteetika ja Tantsukooli Talvekontsert (Spordihall)




TOIMUMAS ALATES 17.12.18

R 21.12 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs G4S (Spordihall)

E 17.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs RLV Massive (Spordihall)
E 17.12 kl 19.30 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Karkuse vs SVK (Spordihall)
T 18.12 kl 15 Lääne-Viru jõuluvõistlus kergejõustikus U14, U16 ja U18+ van. kl. noortele (maneez)
K 19.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Massive vs Karkuse (Spordihall)
L 22.12 kl 10 Spordikooli korvpalli aastalõpu paaristurniir (Spordihall)
P 23.12 kl 13 Meeste saalijalgpalli rahvaliiga Kõuepojad vs FC Peipsi United.  (Spordihall)
P 23.12 kl 14.30 Naiste saalijalgpalli sõpruskohtumine: JK Naished vs JK Tarvas (Spordihall)

PEAGI TULEMAS

L 29.12 Eesti Ööjooks EV100 Talve eri (võistluskeskus Spordihallis) Info ja registreerimine
P 30.12 kl 18.00 Lääne-Virumaa kossuliiga karikafinaal (Spordihall)
R 04.01.2019 kl 12 Noorte kergejõustiku GP (maneez)
P 06.01 kl 10- noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup  (Spordihall)
P 06.01 kl 10.00 Talvejooksu I etapp, Rakvere - Vinni
E 07.01 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ jooks või kepikõnd
 (kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
T,K 8-9.01 kl 16/15   U14, U16, U18, U20 L-Virumaa MV mitmevõistluses (maneez)
R 11.01 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs EMÜ (Spordihall)
L 12.01 kl 16 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils (Spordihall)
L 12.01 kl 10 U16 korvpalli EMV põhiturniir (Rahu hall)
P 13.01 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Lotus Timber/Neemeco SK (Rahu hall)
P 13.01 kl 16 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Daugavpils (Spordihall)
E 14.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tõrremäe (Spordihall)
T 15.01 kl 16 TV 10 OS L-Virumaa II etapp (maneez)
T 15.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Spordikool II (Spordihall)
K 16.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Ambla (Spordihall)


TOIMUMAS ALATES 10.11.18

T 11.12 kl 12 Suurbritannia Kuningliku Suurtükiväe Orkestri kontsert. INFO (Spordihall)
L 15.12 kl 16 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Bigbank Tartu (Spordihall)
L 15.12 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV, Rakvere VK vs Võru VK/Werro (Rahu hall)

E 10.12 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
E 10.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs VK Tarvas (Spordihall)
K 12.12 kl 15 Lääne-Viru  Jõuluvõistlus kergejõustikus 2007-2008 a. sünd. lastele (maneez)
K 12.12 kl 18 Lääne-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Kadrina KK (Spordihall)
N 13.12 kl 15 Lääne-Viru Jõuluvõistlus kergejõustikus 2009-2011 a. sünd. lastele (maneez)
P 16.12 kl 09 saalijalgpalli turniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)
P 16.12 kl 10 Jõuluvälkturniir males (Õppeklass)
P 16.12 kl 12 U14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Rapla Korvpallikool (Rahu hall)

PEAGI TULEMAS

E 17.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs RLV Massive (Spordihall)
T 18.12 kl 15 Lääne-Viru jõuluvõistlus kergejõustikus U14, U16 ja U18+ van. kl. noortele (maneez)
K 19.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Massive vs Karkuse (Spordihall)
R 21.12 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs G4S (Spordihall)
L 22.12 kl 10 Spordikooli korvpalli aastalõpu paaristurniir (Spordihall)
P 23.12 kl 13 Saalijalgpalli rahvaliiga (Spordihall)
L 29.12 Eesti Ööjooks EV100 Talve eri (võistluskeskus Spordihallis) Info ja registreerimine
P 30.12 kl 18.00 Lääne-Virumaa kossuliiga karikafinaal (Spordihall)

R 04.01.2019 kl 12 Noorte kergejõustiku GP (maneez)
L,P 05-06.01 kl 10-17 JK Tarvas Winter Cup 3. ja 4. etapp (Spordihall)
R 11.01 kl 19 korvpalli esiliiga: RSK Tarvas vs EMÜ (Spordihall)



TOIMUMAS ALATES 03.12.18

K 05.12 kl 18 Peeter Oja, Sepo Seeman, Tomi Rahula & The Band kabaree-etendus „KÄRBSED“
(Spordihall)
  Piletilevi

N 06.12 kl 11 – 16 Mess ja laat TEGUSAD SEENIORID (Spordihall)  INFO

R 07.12 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Kohila (Spordihall)
L 08.12 kl 17 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Jelgava (Spordihall)

E 03.12 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
E 03.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Kadrina KK (Spordihall)
T 04.12 kl 16 TV-10 OS Lääne-Virumaa I etapp (maneež)
 T 04.12 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Ambla SK (Spordihall)
L 08.12 kl 09-15 VK Tarvase võrkpalli jõuluturniir (Spordihall)
P 09.12 kl 10-15.30 Päkapikkude saalijalgpalli turniir (Spordihall)
P 09.12 kl 10-14 L-Virumaa koolide male MV (pinksisaal)

PEAGI TULEMAS

E 10.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs VK Tarvas (Spordihall)
T 11.12 kl 12 Suurbritannia Kuningliku Suurtükiväe orkestri kontsert (Spordihall)
T 11.12 kl 15 Lääne-Viru  Jõuluvõistlus kergejõustikus 2007-2008 a. sünd. lastele (maneez)
K 12.12 kl 15 Lääne-Viru Jõuluvõistlus kergejõustikus 2009-2011 a. sünd. lastele (maneez)
K 12.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Kadrina KK (Spordihall)
L 15.12 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV, Rakvere VK vs Võru VK/Werro (Rahu hall)
L 15.12 kl 16 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Bigbank Tartu (Spordihall)
P 16.12 kl 09 saalijalgpalli turniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)
P 16.12 kl 10 Jõuluvälkturniir males (Õppeklass)
P 16.12 kl 12 U14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Rapla Korvpallikool (Rahu hall)
E 17.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs RLV Massive (Spordihall)
T 18.12 kl 15 Lääne-Viru jõuluvõistlus kergejõustikus U14, U16 ja U18+ van. kl. noortele (maneez)
K 19.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Massive vs Karkuse (Spordihall)
R 21.12 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs G4S (Spordihall)
L 22.12 kl 10-18 Spordikooli korvpalli aastalõpu paaristurniir (Spordihall)
P 23.12 kl 13 Saalijalgpalli rahvaliiga (Spordihall)
L 29.12 Eesti Ööjooks EV100 Talve eri (võistluskeskus Spordihallis) Info ja registreerimine
P 30.12 kl 18.00 Lääne-Virumaa kossuliiga karikafinaal (Spordihall)



TOIMUMAS ALATES 26.11.18

R 30.11 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Cramo I (Spordihall)
L 01.12 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Tallinna Ülikool (Rahu hall)

E 26.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Spordikool II (Spordihall)
E 26.11 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start Spordihalli ees). Registreerimine ja lisainfo
K 28.11 kl 18.45 L-Viru korvpalli meistriliiga: RSK Tarvas vs 1.JVBR (Rahu hall)
N 29.11 kl 10-18 Eesti Politsei- ja Piirivalveameti sügisspartakiaadi võrkpalliturniir (Spordihall)
N 29.11 kl 18.30 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Spodikool I (Spordihall)
R 30.11 kl 10-14 Eesti Politsei- ja Piirivalveameti sügisspartakiaadi võrkpalliturniiri finaalmängud (Sh)
R 30.11 kl  13-17  U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV finaalturniir (Spordihall)
L,P 01-02.12 kl 11-18/10-14 U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV finaalturniir. (Spordihall)
L 01.12 kl 16 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK vs KK Hito/BC Karjamaa (Rahu hall)

PEAGI TULEMAS
E 03.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Kadrina KK (Spordihall)
T 04.12 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Ambla SK (Spordihall)
K 05.12 kl 18 Peeter Oja, Sepo Seeman, Tomi Rahula & The Band kabaree-etendus „KÄRBSED“
ehk kuidas lahendada ära kõik Eesti meeste probleemid (Spordihall)
  Piletilevi
N 06.12 kl 11 – 16 Mess ja laat TEGUSAD SEENIORID (Spordihall)  INFO
N 06.12 kl 18.30 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Tamsalu (Spordihall 2. v)
R 07.12 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Kohila (Spordihall)
L 08.12 kl 10-14  Male Jõuluturniir (Õppeklass)
L 08.12 kl 09-15 VK Tarvase võrkpalli jõuluturniir (Spordihall)
L 08.12 kl 17 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Jelgava (Spordihall)
P 09.12 kl 10-15.30 Päkapikkude saalijalgpalli turniir (Spordihall)
P 09.12 kl 10-14 L-Virumaa koolide male MV (Pinksisaal)
E 10.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs VK Tarvas (Spordihall)
T 11.12 kl 12 Suurbritannia Kuningliku Suurtükiväe orkestri kontsert (Spordihall)
K 12.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Kadrina KK (Spordihall)
R 14.12 kl 19 Lääne-Virumaa kossuliiga karikafinaal (Spordihall)
L 15.12 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV, Rakvere VK vs Võru VK/Werro (Rahu hall)
L 15.12 kl 16 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Bigbank Tartu (Spordihall)
P 16.12 kl 09 saalijalgpalli turniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)
P 16.12 kl 12 U14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Rapla Korvpallikool (Rahu hall)
E 17.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs RLV Massive (Spordihall)
K 19.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Massive vs Karkuse (Spordihall)
R 21.12 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs G4S (Spordihall)
L 22.12 kl 10-18 Spordikooli korvpalli aastalõpu paaristurniir (Spordihall)

L 29.12 Eesti Ööjooks EV100 Talve eri (võistluskeskus Spordihallis) Info ja registreerimine



TOIMUMAS ALATES 19.11.18

K 21.11 kl 19 Eesti võrkpalli KV veerandfinaal: Rakvere VK vs Saaremaa VK

E 19.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Ambla SK (Spordihall)
E 19.11 kl 18.30 PU18 Eesti korvpalli KV: RSK Tarvas vs KA Tallinna Kalev/TSK (Rahu hall)
E 19.11 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
T 20.11 kl 18 Korvpalli sõpruskohtumine Riigikogu vs Rakvere linn (Spordihall)
T 20.11 kl 18.45 Lääne-Virumaa kossuliiga KV: RSK Tarvas vs RLV Massive (Rahu hall)
T 20.11 kl 20 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Karkuse (Spordihall)
K 21.11 kl 15 Spordikooli lastevõistlus kergejõustikus (maneež)
N, 22.11 kl 10-15.30 Üleriigiline noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" 2. etapp (Spordihall)
L 24.11 kl 10 Lääne-Virumaa naiste võrkpalli MV (Spordihall)
L 24.11 kl 10-14 L-Virumaa male MV 4. voor (õppeklass)
P 25.11 kl 16.00 Naiste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Naished (Rakvere) vs Keila JK (Spordihall)
P 25.11 kl 17.30 Meeste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Kõuepojad (Rakvere) vs Püssi SK (Spordihall)

PEAGI TULEMAS

E 26.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Spordikool II (Spordihall)
K 28.11 kl 18.45 L-Viru korvpalli meistriliiga: RSK Tarvas vs 1.JVBR (Rahu hall)
N 29.11 kl 10-18 Eesti Politsei- ja Piirivalveameti sügisspartakjaadi võrkpalliturniir (Spordihall)
R 30.11 kl 10-14 Eesti Politsei- ja Piirivalveameti sügisspartakjaadi võrkpalliturniiri finaalmängud (Sh)
N 29.11 kl 18.30 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Spodikool I (Spordihall)
R 30.11 kl 13-17  U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV finaalturniir (Spordihall)
R 30.11 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Cramo I (Spordihall)
L,P 01-02.12 kl 10-19/10-15 U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV finaalturniir. (Spordihall)
L 01.12 kl 13 Meeste võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Tallinna Ülikool (Rahu hall)
L 01.12 kl 16 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakver SK vs KK Hito/BC Karjamaa (Rahu hall)
E 03.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Kadrina KK (Spordihall)
T 04.12 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Ambla SK (SH 3. v)
K 05.12 kl 18 Peeter Oja, Sepo Seeman, Tomi Rahula & The Band kabaree-etendusega „KÄRBSED“
ehk kuidas lahendada ära kõik Eesti meeste probleemid (Spordihall)
  Piletilevi

N 06.12 kl 11 – 16 Mess ja laat TEGUSAD SEENIORID (Spordihall)   INFO
N 06.12 kl 18.30 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Tamsalu (SH 2. v)
R 07.12 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Kohila (Spordihall)
L 08.12 kl 10  Male Jõuluturniir (Õppeklass)
L 08.12 kl 09.00-15.00 VK Tarvase võrkpalli jõuluturniir (Spordihall)
L 08.12 kl 17 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Jelgava (Spordihall)
P 09.12 kl 10 Päkapikkude saalijalgpalli turniir (Spordihall)
P 09.12 kl 10 L-Virumaa koolide male MV (Aeroobikasaal)
E 10.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs VK Tarvas (Spordihall)
T 11.12 kl 12 Suurbritannia Kuningliku Suurtükiväe orkestri kontsert (Spordihall)
K 12.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Kadrina KK (Spordihall)
R 14.12 kl 19.00 Lääne-Virumaa kossuliiga karikafinaal (Spordihall)
L 15.12 kl 13 Meeste võrkpalli esiliiga Eesti MV, Rakvere VK vs Võru VK/Werro (Rahu hall)
L 15.12 kl 16 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Bigbank Tartu (Spordihall)
P 16.12 kl 09.00 saalijalgpalli turniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)




TOIMUMAS ALATES 12.11.18

N 15.11 kl 19 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Pärnu VK (SPORDIHALL)
R 16.11 kl 19 Korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Estiko (Spordihall)
L 17.11 kl 11 Meeste kõrgliiga ja naiste liiga lauatennise võistkondlikud Eesti MV 2. etapp (Spordihall)
L 17.11 kl 13 Võrkpalli esiliiga Eesti MV, Rakvere VK vs TTÜ/Kiili (Rahu hall)

E 12.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Massive (Spordihall)
E 12.11 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
T 13.11 kl 10 – 13 Lääne-Viru koolide 4-5. kl. rahvastepalli võistlused (Spordihall)
T 13.11 kl 20 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Tapa 1.JVBr (Spordihall)
K 14.11 kl 10 - 15 Ida-regiooni tüdrukute minivõrkpalli I etapp. (Spordihalli)
K 14.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Ambla SK (Spordihall)
K 14.11 kl 18.45 L-Viru kossuliiga: RSK Tarvas vs Kadrina Karud
P 18.11 kl 11 Eesti noorte kuni 15 a. van. lauatennise GP (Spordihall)
P 18.11 kl 12 U-18 korvpalli Eesti MV mäng: RSK Tarvas vs Tartu Ülikooli KK (Rahu hall)
P 18.11 kl 14.30 U14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs TTÜ/Rae Spordikool 05 (Rahu hall)

PEAGI TULEMAS

E 19.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Ambla SK (Spordihall)
T 20.11 kl 18 Korvpalli sõpruskohtumine Riigikogu vs Rakvere linn (Spordihall)
T 20.11 kl 20 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Karkuse (Spordihall)
K 21.11 kl 15 Spordikooli lastevõistlus kergejõustikus (maneež)
K 21.11 kl 19 Eesti võrkpalli KV veerandfinaal: Rakvere VK vs Saaremaa VK
N, 22.11 kl 10-15.30 Ülevabariigiline noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" 2. etapp (Spordihall)
L 24.11 kl 10 L-Virumaa naiste võrkpalli MV (Rahu hall)
L 24.11 kl 10-14 L-Virumaa male MV 4. voor (õppeklass)
E 26.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Spordikool II (Spordihall)
N 29.11 kl 10-18 Eesti Politsei- ja Piirivalveameti sügisspartakjaadi võrkpalliturniir (Spordihall)
R 30.11 kl 10-13 Eesti Politsei- ja Piirivalveameti sügisspartakjaadi võrkpalliturniiri finaalmängud (Sh)
N 29.11 kl 18.30 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Karkuse (Spordihall)
R 30.11 kl 13 – 17  U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV finaalturniir (Spordihall)
R 30.11 kl 19 korvpalli esiliiga: RSK Tarvas vs Cramo I (Spordihall)
L,P 01-02.12 kl 10-19/10-15 U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV finaalturniir. (Spordihall)
L 01.12 kl 13 Meeste võrkpalli Esiliiga, Rakvere VK vs Tallinna Ülikool (Rahu hall)
L 01.12 kl 16 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakver SK vs KK Hito/BC Karjamaa (Rahu hall)
E 03.12 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Kadrina KK (Spordihall)
T 04.12 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Ambla SK (SH 3. v)
K 05.12 kl 18 Peeter Oja, Sepo Seeman, Tomi Rahula & The Band kabaree-etendusega „KÄRBSED“
ehk kuidas lahendada ära kõik Eesti meeste probleemid (Spordihall)
  Piletilevi

N 06.12 kl 11 – 16 Mess ja laat TEGUSAD SEENIORID (Spordihall)  INFO
N 06.12 kl 18.30 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Tamsalu (SH 2. v)
R 07.12 kl 19 Eesti korvpalli esiliiga: RSK Tarvas vs Kohila (Spordihall)
L 08.12 kl 10-14  Male Jõuluturniir (Õppeklass)
L 08.12 kl 09.00-15.00 VK Tarvase võrkpalli jõuluturniir (Spordihall)
L 08.12 kl 17 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Jelgava (Spordihall)
L 09.12 kl 10-15.30 Päkapikkude saalijalgpalli turniir (Spordihall)
P 09.12 kl 10-14 L-Virumaa koolide male MV (Aeroobikasaal)



TOIMUMAS ALATES 05.11.18

E 05.11 kl 17  U14 Eesti korvpalli KV mäng Rakvere Spordikool/Tarvas vs TTÜ/Rae SK (Spordihall)
E 05.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Laekvere (Spordihall)
E 05.11 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
T 06.11 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Tapa 1 JVBr (Spordihall)
K 07.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Tamsalu (Spordihall)
N 08.11 kl 09.30 – 14.00 Päästeameti Ida-regiooni korvpalli MV (Spordihall)
L 10.12 kl 10 L-Virumaa male MV 3. voor
L 10.11 kl 12 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK II vs TTÜ KK/Haabersti SK (Rahu hall)
L 10.11 kl 16.30 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK II vs Viimsi KK (Rahu hall)
L,P 10-11.11 kl 10 U-18 tütarlaste Eesti võrkpalli KV 2. grupi finaalturniir (Spordihall)
P 11.11 kl 12 U18 korvpalli Eesti MV mäng: RSK Tarvas vs Tallinna Kalev (Rahu hall) 

PEAGI TULEMAS

E 12.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Massive (Spordihall)
T 13.11 kl 10 – 13 L-Viru koolide 4-5. kl. rahvastepalli võistlused (Spordihall)
K 14.11 kl 10 - 15 Ida-regiooni tüdrukute minivõrkpalli I etapp. (Spordihalli)
K 14.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Ambla SK (Spordihall))

N 15.11 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Pärnu VK (SPORDIHALL)
R 16.11 kl 19 Korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Estiko (Spordihall)
L 17.11 kl 11 Meeste kõrgliiga ja naiste liiga lauatennise võistkondlikud Eesti MV 2. etapp (Spordihall)
L 17.11 kl 13 Võrkpalli esiliiga Eesti MV, Rakvere VK vs TTÜ/Kiili (Rahu hall)
P 18.11 kl 11 Eesti noorte kuni 15 a. van. lauatennise GP (Spordihall)
P 18.11 kl 12 U-18 korvpalli Eesti MV mäng: RSK Tarvas vs Tartu Ülikooli KK (Rahu hall)
P 18.11 kl 14.30 U14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs TTÜ/Rae Spordikool 05 (Rahu hall)
E 19.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Ambla SK (Spordihall)
T 20.11 kl 18 Korvpalli sõpruskohtumine Riigikogu vs Rakvere linn (Spordihall)
T 20.11 kl 20 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Karkuse (Spordihall)
K 21.11 kl 15 Spordikooli lastevõistlus (maneež)
K 21.11 kl 19 Eesti võrkpalli KV veerandfinaal: Rakvere VK vs Saaremaa VK
N, 22.11 kl 10-15.30 Ülevabariigiline noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" 2. etapp (Spordihall)
L 24.11 kl 10 L-Virumaa naiste võrkpalli MV (Rahu hall)
L 24.11 kl 10-14 L-Virumaa male MV 4. voor (õppeklass)
E 26.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Spordikool II (Spordihall)
N 29.11 kl 10-18 Politsei Sügisspartakjaadi võrkpalliturniir
R 30.11 kl 10-13 Politsei Sügisspartakjaadi võrkpalliturniiri finaalmängud
N 29.11 kl 18.30 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Karkuse (Spordihall)
R 30.11 kl 13 – 17  U-18 tüdrukute EVF võrkpalli KV finaalturniir (Spordihall)
R 30.11 kl 19 korvpalli esiliiga: RSK Tarvas vs Cramo I (Spordihall)
L,P 01-02.12 kl 10-19/10-15 U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV finaalturniir. (Spordihall)
L 01.12 kl 13 Meeste võrkpalli Esiliiga, Rakvere VK vs Tallinna Ülikool (Rahu hall)
L 01.12 kl 16 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakver SK vs KK Hito/BC Karjamaa (Rahu hall)

K 05.12 kl 18 Peeter Oja, Sepo Seeman, Tomi Rahula & The Band kabaree-etendusega „KÄRBSED“
ehk kuidas lahendada ära kõik Eesti meeste probleemid (Spordihall)
  Piletilevi

N 06.12 kl 11 – 16 Mess ja laat TEGUSAD SEENIORID (Spordihall)  INFO



TOIMUMAS ALATES 29.10.18

K 31.10 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Saaremaa VK (Spordihall)
R 02.11 kl 19 Korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Tallinna Kalev (Spordihall)
L 03.11 kl 13 Võrkpalli esiliiga Eesti MV:  Rakvere VK vs Tallinna Spordikool (Rahu hall)

E 29.10 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
T 30.10 kl 18.30 Lääne-Viru kossuliiga: RSK Tarvas vs Simuna SK (Rahu hall)

L 03.11 kl 11 Laste judoturniir "Rakvere Open 2018" (Spordihall)
L 03.11 kl 16 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK I vs Erkmaa KK (Rahu hall)

PEAGI TULEMAS

E 05.11 kl 18.00 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Laekvere (Spordihall)
T 06.11 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Tapa 1 JVBr (Spordihall)
K 07.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Tamsalu (Spordihall)
N 08.11 kl 09.30 Päästeameti Ida-regiooni korvpalli MV (Spordihall)
L 10.12 kl 10 L-Virumaa male MV 3. voor (Õppeklass)
L 10.11 kl 12.00 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK II vs TTÜ KK/Haabersti SK (Rahu hall)
L 10.11 kl 16.30 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK II vs Viimsi KK (Rahu hall)
L,P 10-11.11 kl 10 U-18 tütarlaste Eesti võrkpalli KV 2. grupi finaalturniir (Spordihall)
P 11.11 kl 12 U18 korvpalli Eesti MV mäng: RSK Tarvas vs Tallinna Kalev (Rahu hall)
E 12.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Massive (Spordihall)
K 14.11 kl 10 Ida-regiooni tüdrukute minivõrkpalli I etapp. (Spordihalli)
K 14.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Ambla SK (Spordihall))
N 15.11 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Pärnu VK (SPORDIHALL)
R 16.11 kl 19 Korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Estiko (Spordihall)
L 17.11 kl 11 Meeste kõrgliiga ja naiste liiga lauatennise võistkondlikud Eesti MV 2. etapp (Spordihall)
L 17.11 kl 13 Võrkpalli esiliiga Eesti MV, Rakvere VK vs TTÜ/Kiili (Rahu hall)
P 18.11 kl 11-19 Eesti noorte kuni 15 a. van. lauatennise GP (Spordihall)
P 18.11 kl 12 U-18 korvpalli Eesti MV mäng: RSK Tarvas vs Tartu Ülikooli KK (Rahu hall)
P 18.11 kl 14.30 U14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs TTÜ/Rae Spordikool 05 (Rahu hall)
E 19.11 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Ambla SK (Spordihall)
T 20.11 kl 18 Korvpalli sõpruskohtumine Riigikogu vs Rakvere linn (Spordihall)
T 20.11 kl 20 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Karkuse (Spordihall)
K 21.11 kl 15 Spordikooli lastevõistlus (maneež)
K 21.11 kl 19 Eesti võrkpalli KV veerandfinaal: Rakvere VK vs Saaremaa VK
N, 22.11 kl 10-15 vabariiklik noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 2. etapp (Spordihall)
L 24.11 kl 10 L-Virumaa naiste võrkpalli MV (Rahu hall)
L 24.11 kl 10-14 L-Virumaa male MV 4. voor (õppeklass)
K 05.12 kl 18 Peeter Oja, Sepo Seeman, Tomi Rahula & The Band Kabaree-etendusega "KÄRBSED" 
ehk kuidas lahendada ära kõik Eesti meeste probleemid (Spordihall)
  Piletilevi


TOIMUMAS ALATES 22.10.18

R,L,P 26-28.10 kl 10 U14, U16 ja U18 sumomaadluse Euroopa Meistrivõistlused INFO
K 24.10 kl 19 Eesti võrkpalli KV: Rakvere VK vs Tal Tech (Spordihall)
N 25.10 kl 19 Eesti jalgpalli esiliiga MV: Rakvere JK Tarvas vs Nõmme Kalju FC U21 (kunstmurust.)

E 22.10 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
L 27.10 kl 10-14 Lääne-Virumaa male MV 2. voor (õppeklass)
L 27.10 kl 10 Kogupere orienteerumispäev (kogunemine Spordihalli parklas/Spordi tn.)

PEAGI TULEMAS

K 31.10 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Saaremaa VK (Spordihall)
R 02.11 kl 19 Eesti korvpalli esiliiga MV: RSK Tarvas vs Tallinna Kalev (Spordihall)
L 03.11 kl 10 Laste judoturniir "Rakvere Open 2018" (Spordihall)
L 03.11 kl 13 Meeste võrkpalli Esiliiga MV:  Rakvere VK vs Tallinna Spordikool (Rahu hall)
L 03.11 kl 16 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK I vs Erkmaa KK (Rahu hall)
L 10.12 kl 10 L-Virumaa male MV 3. voor
L 10.11 kl 12   U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK II vs TTÜ KK/Haabersti SK (Rahu hall)
L 10.11 kl 16.30 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK II vs Viimsi KK (Rahu hall)
K 14.11 kl 10 Ida-regiooni tüdrukute minivõrkpalli I etapp. (Spordihall)
N 15.11 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Pärnu VK (SPORDIHALL)
R 16.11 kl 19 Eesti korvpalli esiliiga: RSK Tarvas vs Estiko (Spordihall)
L 17.11 kl 11 Meeste kõrgliiga ja naiste liiga lauatennise võistkondlikud Eesti MV 2. etapp (Spordihall)
L 17.11 kl 13 Meeste võrkpalli Esiliiga, Rakvere VK vs TTÜ/Kiili(Rahu hall)
P 18.11 kl 11-19 Eesti noorte kuni 15 a. van. lauatennise GP (Spordihall)
P 18.11 kl 12 U-18 korvpalli Eesti MV mäng: RSK Tarvas vs Tartu Ülikooli KK (Rahu hall)
P 18.11 kl 14.30 U14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs TTÜ/Rae Spordikool 05 (Rahu hall)
K 21.11 kl 15 Spordikooli lastevõistlus (maneež)
N, 22.11 kl 10-15 vabariiklik noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 2. etapp (Spordihall)
L 24.11 kl 10-14 L-Virumaa male MV 4. voor (õppeklass) 


TOIMUMAS ALATES 15.10.18

T 16.10 kl 15 U-19 noormeeste jalgpalli Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs SOOME (staadion)
PILETIINFO

L,P 20-21.10 Rahvuslik kõikide tõugude drive-in koertenäitus (Spordihall) INFO JA AJKAVA
L 20.10 kl 13 Eesti jalgpalli esiliiga MV: Rakvere JK Tarvas vs Tartu JK Welco (staadion)
P 21.10 kl 13 Eesti võrkpalli  esiliiga MV: Rakvere VK II vs EMÜ SK (Rahu hall)

E 15.10 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
K 17.10 kl 10 Vabariiklik noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 1. etapp (Spordihall)
N 18.10 kl 10 Waldorfkooli jalgpallipäev (staadion)
R 19.10 kl 12 U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV tsoonturniir (Spordihall)
L 20.10 kl 10  U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV tsoonturniir (Rahu hall)

PEAGI TULEMAS

K 24.10 kl 19 Eesti võrkpalli KV: Rakvere VK vs Tal Tech (Spordihall)
N 25.10 kl 19 Eesti jalgpalli esiliiga MV: Rakvere JK Tarvas vs Nõmme Kalju FC U21 (kunstmurust.)
R,L,P 26-28.10 Noorte (14-18 a.) sumomaadluse Euroopa Meistrivõistlused (Spordihall)
L 27.10 kl 10 Kogupere orienteerumispäev (kogunemine Spordihalli parklas/Spordi tn.)
K 31.10 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Saaremaa VK (Spordihall)
R 02.11 kl 19 Eesti korvpalli esiliiga MV: RSK Tarvas vs Tallinna Kalev (Spordihall)
L 03.11 kl 10 Laste judoturniir "Rakvere Open 2018" (Spordihall)
L 03.11 kl 13 Meeste võrkpalli Esiliiga MV:  Rakvere VK vs Tallinna Spordikool (Rahu hall)
L 03.11 kl 16 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK I vs Erkmaa KK (Rahu hall)
L 10.11 kl 12   U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK II vs TTÜ KK/Haabersti SK (Rahu hall)
L 10.11 kl 16.30 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK II vs Viimsi KK (Rahu hall)
K 14.11 kl 10 Ida-regiooni tüdrukute minivõrkpalli I etapp. (Spordihalli)N 15.11 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Pärnu VK (SPORDIHALL)R 16.11 kl 19 korvpalli esiliiga: RSK Tarvas vs Estiko (Spordihall)L 17.11 kl 11 Meeste kõrgliiga ja naiste liiga lauatennise võistkondlikud Eesti MV 2. etapp (Spordihall)



TOIMUMAS ALATES 08.10.2018

K 10.10 kl 15 U-19 noormeeste Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs ITAALIA (staadion)
L 13.10 kl 15 U-19 noormeeste Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs TAANI (staadion)
T 16.10 kl 15 U-19 noormeeste Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs SOOME (staadion)
PILETIINFO

N 11.10 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs TTÜ (Spordihall)
R 12.10 kl 19 Eesti korvpalli Esiliiga: RSK Tarvas vs Tartu (Spordihall)

T 09.10 kl 16.30 L-Virumaa murdmaajooksu MV (Palermo rajad)
L 13.10 kl 11.30 Klastri SportEST treeningpäev Spordihallis ( treenimisteadlikkust propageeriv liikumisüritus kogu perele) FB
L 13.10 kl 12 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs FC Järva-Jaani (Kunstmurust.)
L,P 13-14.10 kl 10 U-12 poiste korvpalli Eesti MV (laupäeval Rahu hallis, pühapäeval Spordihallis)

PEAGI TULEMAS

K 17.10 kl 10 Vabariiklik noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 1. etapp (Spordihall)
N 18.10 kl 10 Waldorfkooli jalgpallipäev (staadion, vihma korral spordihall))
L 20.10 kl 13 Eesti jalgpalli esiliiga MV: Rakvere JK Tarvas vs Tartu JK Welco (staadion)
L,P 20-21.10 kl 10/9 U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV tsoonturniir (Rahu hall)
L,P 20-21.10 Rahvuslik kõikide tõugude drive-in koertenäitus (Spordihall)
P 21.10 kl 13 Eesti võrkpalli  esiliiga MV: Rakvere VK II vs EMÜ SK (Rahu hall)

N 25.10 kl 19 Eesti jalgpalli esiliiga MV: Rakvere JK Tarvas vs Nõmme Kalju FC U21 (kunstmurust.)
K 24.10 kl 19 Eesti võrkpalli Karikavõistlused Rakvere VK vs TTÜ (Spordihall)
R,L,P 26-28.10 Noorte (14-18 a.) sumomaadluse Euroopa Meistrivõistlused (Spordihall)
K 31.10 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Saaremaa VK (Spordihall)
R 02.11 kl 19 Eesti korvpalli esiliiga MV: RSK Tarvas vs Tallinna Kalev (Spordihall)
L 03.11 kl 10 Laste judoturniir "Rakvere Open 2018" (Spordihall)
L 03.11 kl 13 Meeste võrkpalli Esiliiga MV:  Rakvere VK vs Tallinna Spordikool (Rahu hall)
L 03.11 kl 16 U-16 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK I vs Erkmaa KK (Rahu hall)


TOIMUMAS ALATES 01.10.18

L 06.10 kl 10 Rakvere Chilli sügislaat (Kastani pst. ja Spordihall), lastele batuudimaa (Spordi-
hall)
INFO

Kasutaja Rakvere Kultuurikeskus foto
 K 03.10 kl 12 EKSL teatejooksuvõistlused (pendelteatejooks staadionil ja murdmaateatejooks
Palermo radadel)
R,L 05-06.10 kl. 19/11 BMF CUP/Rakvere VK II võrkpalli sõprusturniir (Rahu hall)
L 06-07.10 kl 17/10 U-18 tütarlaste EVF võrkpalli KV tsoonturniir (Rahu hall)

PEAGI TULEMAS

T 09.10 kl 16.30 L-Virumaa murdmaajooksu MV (Palermo rajad)
K 10.10 kl 15 U-19 noormeeste Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs ITAALIA (staadion)
N 11.10 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs TTÜ (Spordihall)
R 12.10 kl 19 Eesti korvpalli Esiliiga: RSK Tarvas vs Tartu (Spordihall)
L 13.10 kl 11.30 Klastri SportEST treeningpäev Spordihallis ( treenimisteadlikkust propageeriv liikumisüritus kogu perele)  
FB
L 13.10 kl 12 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs FC Järva-Jaani (Kunstmurust.)
L,P 13-14.10 kl 10 U-12 poiste korvpalli Eesti MV (laupäeval Rahu hallis, pühapäeval Spordihallis)
L 13.10 kl 15 U-19 noormeeste Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs TAANI (satadion)
T 16.10 kl 15 U-19 noormeeste Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs SOOME (staadion)
K 17.10 kl 10 Vabariiklik noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 1. etapp (Spordihall)
N 18.10 kl 10 Waldorfkooli jalgpallipäev (staadion)
L 20.10 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tartu JK Welco (staadion)
L,P 20-21.10 kl 10/9 U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV tsoonturniir (Rahu hall)
P 21.10 kl 13 Eesti võrkpalli MV, esiliiga: Rakvere VK vs EMÜ SK (Rahu hall)
L,P 20-21.10 Rahvuslik kõikide tõugude drive-in koertenäitus (Spordihall)
N 25.10 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Nõmme Kalju FC U21 (kunstmurust.)
R,L,P 26-28.10 Noorte (14-18 a.) sumomaadluse Euroopa Meistrivõistlused (Spordihall)
K 31.10 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Saaremaa VK (Spordihall)
R 02.11 kl 19 korvpalli esiliiga: RSK Tarvas vs Tallinna Kalev (Spordihall)



TOIMUMAS ALATES 24.09.18

L 29.09 kl 17 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs RTU/Robežsardze (Spordihall)

E 24.09 kl 18 Linnaorienteerumine (algus ja lõpp staadionil)
L 29.09 kl 14 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs Anija JK (kunstmurust.)

PEAGI TULEMAS

K 03.10 kl 12 EKSL teatejooksuvõistlused (pendelteatejooks staadionil ja murdmaateatejooks
Palermo radadel)
R,L 05-06.10 kl. 19/11 BMF CUP/Rakvere VK II võrkpalli sõprusturniir (Rahu hall)
L,P 06-07.10 kl 17/11.30 U-18 tütarlaste EVF võrkpalli KV tsoonturniir (Rahu hall)
L 06.10 kl 10 Rakvere Chilli sügislaat (Kastani pst.), lastele Batuudimaa (Spordihall) INFO
T 09.10 kl 16.30 L-Virumaa murdmaajooksu MV
K 10.10 kl 15 U-19 noormeeste jalgpalli Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs ITAALIA (staadion)
N 11.10 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs TTÜ (Spordihall)
R 12.10 kl 19 Eesti korvpalli Esiliiga: RSK Tarvas vs Tartu (Spordihall)
L 13.10 kl 11.30 Klastri SportEST treeningpäev Spordihallis ( treenimisteadlikkust propageeriv liikumisüritus kogu perele)  
FB
L 13.10 kl 12 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs FC Järva-Jaani (Kunstmurust.)
L,P  13-14.10 kl 10 U-12 poiste korvpalli Eesti MV (laupäeval Rahu hallis, pühapäeval Spordihallis)
L 13.10 kl 15 U-19 noormeeste jalgpalli Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs TAANI (staadion)
T 16.10 kl 15 U-19 noormeeste jalgpalli Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs SOOME (staadion)
L 20.10 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tartu JK Welco (staadion)
L,P 20-21.10 kl 10/9 U-16 tütarlaste võrkpalli Eesti KV tsoonturniir (Rahu hall)
P 21.10 kl 13 Eesti võrkpalli MV, esiliiga: Rakvere VK vs EMÜ SK (Rahu hall)
L,P 20-21.10 Rahvuslik kõikide tõugude drive-in koertenäitus (Spordihall)
N 25.10 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Nõmme Kalju FC U21 (kunstmurust.)
R,L,P  26-28.10 Noorte (14-18 a.) sumomaadluse Euroopa Meistrivõistlused (Spordihall)



TOIMUMAS ALATES 17.09.18

K 19.09 kl 17.30 Eesti jalgpalli Esiliiga MV: Rakvere JK Tarvas vs Maardu Linnameeskond (staadion)

P 23.09 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Keila JK (staadion)
P 23.09 kl 12 Eesti noorte (14-18 a) sumomaadluse MV (Spordihall)

T 18.09 kl 16 L-Virumaa noorte mitmevõistlus (staadion)
N 20.09 kl 16 L-Virumaa kergejõustikuhooaja lõppvõistlus (staadion)
L 22.09 kl 11 U20 tütarlaste võrkpalli Eesti KV tsoonturniir (Spordihall)
L,P 22-23.09  kl 10/11.30 U-14 poiste korvpalli Eesti MV 1. kvalifikatsioonturniir.  (Rahu hall)

L 22.09 kl 15 Jalgrattamatk, 1 km väiksematele ja 10 km suurematele (algus ja lõpp staadionil)
P 23.09 kl 12 Tarva Sügiskõnd 2018 (8,3 km retk alguse ja lõpuga staadionil)

PEAGI TULEMAS

E 24.09 kl 18 Linnaorienteerumine (algus ja lõpp staadionil)
L 29.09 kl 14 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs Anija JK (Kunstmurust.)
L 29.09 kl 17 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs RTU (Spordihall)
K 03.10 kl 12 EKSL teatejoosuvõistlused (pendelteatejooks staadionil ja murdmaateatejooks
Palermo radadel)
R,L 05-06.10 kl. 18.30/10 Rakvere VK II võrkpalli sõprusturniir (Rahu hall)
L 06.10 kl 10 - 17 Chillilaat (Kastani pst.), lastele Batuudimaa (Spordihall)
T 09.10 kl 16.30 L-Virumaa murdmaajooksu MV
K 10.10 kl 15 U-19 noormeeste jalgpalli Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs ITAALIA (staadion)
N 11.10 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs TTÜ (Spordihall)
R 12.10 kl 19 Eesti korvpalli Esiliiga: RSK Tarvas vs Tartu (Spordihall)
L 13.10 kl 11.30 Klastri  SportEST treeningpäev Spordihallis ( treenimisteadlukkust propageeriv liikumisüritus kogu perele. FB
L 13.10 kl 12 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs FC Järva-Jaani (Kunstmurust.)
L 13.10 kl 15 U-19 noormeeste jalgpalli Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs TAANI (satadion)
T 16.10 kl 15 U-19 noormeeste jalgpalli Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs SOOME (staadion)



TOIMUMAS ALATES 10.09.18

E 10.09 kl 18.00 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tallinna FC Flora U21 (staadion)
P 16.09 kl 16.00 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev U21 (staadion)

T 11.09 kl 13.30 L-Virumaa gümnaasiumite 1.-3. ja 4.-5. kl. kergejõustiku MV (staadion)
K 12.09 kl 12 Lasila Põhikooli spordipäev (staadion)
N 13.09 kl 14 L-Virumaa põhikoolide 1.-3. ja 4.-5. kl. Kergejõustiku MV (staadion)
N 13.09 kl 16.30 L-Virumaa noorte kergejõustiku KV (staadion)
R 14.09 kl 10-12 Kungla Lasteaia spordipäev (staadion)
R-P 14-16.09 kl 10.30 noorte korvpalliturniir Spadematron Cup (Spordihall)
L 15.09 kl 10 Malehooaja avavõistlus (Spordihalli õppeklass)
L 15.09 kl 14 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs SK Kadrina (Kunstmurust.)
L,P 15-16.09  U-16 poiste korvpalli Eesti MV 1. kvalifikatsioonturniir.  (Rahu hall)
P 16.09 kl 13 Rakvere XXXV Rahvajooks (10 km) ja kl 12 minijooksud staadionil. JUHEND

LÄHIAJAL TULEMAS

T 18.09 kl 16 L-Virumaa noorte mitmevõistlus (staadion)
K 19.09 kl 17.30 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Maardu Linnameeskond (staadion)
N 20.09 kl 16 L-Virumaa kergejõustikuhooaja lõppvõistlus (staadion)
L 22.09 kl 11 U20 tütarlaste võrkpalli Eesti KV tsoonturniir (Spordihall)
L,P 22-23.09  kl 10 U-14 poiste korvpalli Eesti MV 1. kvalifikatsioonturniir.  (Rahu hall)
P 23.09 kl 12 Eesti noorte 14-18 a sumomaadluse MV (Spordihall)
P 23.09 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Keila JK (staadion)

L 29.09 kl 14 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs Anija JK (Kunstmurust.)
L 29.09 kl 17 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs RTU (Spordihall)
K 03.10 kl 12 EKSL teatejoosuvõistlused (pendelteatejooks staadionil ja murdmaateatejooks Palermo radadel)
R,L 05-06.10 kl. 18.30/10 Rakvere VK II võrkpalli sõprusturniir (Rahu hall)

L 06.10 kl 10 - 17 Chillilaat (Kastani pst.), lastele Batuudimaa (Spordihall)
T 09.10 kl 16.30 L-Virumaa murdmaajooksu MV



TOIMUMAS ALATES 04.09.18

R 07.09 kl 19 Spordihallis EESTI - BELGIA maavõistlus korvpallis (mehed, A koondis)

N 06.09 kl 18 Noorte jalgpallimäng: Tarvas III - Viru Star (staadion)
R 07.09 kl 8  Rakvere Gümnaasiumi 1-5. kl. spordipäev (staadion)
L 08.09 kl 12 Eestimaa Spordiliit Jõud kergejõustiku MV (staadion)
L 08.09 kl 10 JK Tarvas perepäev (kunstmurustaadion)

LÄHIAJAL TULEMAS

E 10.09 kl 18.00 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tallinna FC Flora U21 (staadion)
T 11.09 kl 13.30 L-Virumaa gümnaasiumite 1.-3. ja 4.-5. kl. kergejõustiku MV (staadion)
K 12.09 kl 12 Lasila Põhikooli spordipäev (staadion)

N 13.09 kl 14 L-Virumaa põhikoolide 1.-3. ja 4.-5. kl. Kergejõustiku MV (staadion)

N 13.09 kl 16.30 L-Virumaa noorte kergejõustiku KV (Staadion)
K 14.09 kl 10-12 Kungla Lasteaia spordipäev (staadion)
R-P 14-16.09 kl 10.30 noorte korvpalliturniir Spadematron Cup (Spordihall)
L 15.09 kl 14 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs SK Kadrina (kunstmurust.)
L,P 15-16.09  U-16 poiste korvpalli Eesti MV 1. kvalifikatsioonturniir.  (Rahu hall)
P 16.09 kl 11 Rakvere Rahvajooks
T 18.09 kl 16 L-Virumaa noorte mitmevõistlus (staadion)
N 20.09 kl 16 L-Virumaa kergejõustikuhooaja lõppvõistlus (staadion)
P 23.09 kl 11 Eesti noorte 14-18 a sumomaadluse MV (Spordihall)
P 23.09 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Keila JK (staadion)

L 29.09 kl 14 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs Anija JK (Kunstmurust.)
L 29.09 kl 17 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs RTU (Spordihall)



TOIMUMAS ALATES 02.08.18


N 02.08 kl 18 võrkpalli rahvusmeeskonna sõprusmäng: EESTI vs SLOVAKKIA

R 03.08 kl 17.30 võrkpalli rahvusmeeskonna sõprusmäng: EESTI vs SLOVAKKIA
L 04.08 kl 11.30 võrkpalli rahvusmeeskonna sõprusmäng: EESTI vs SLOVAKKIA

L 04.08 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tartu FC Santos (staadion)
K 08.08 kl 18 Grillers naiste rannavolle karikasarja 4. etapp (staadioni volleväljakud)
N 09.08 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs FC Elva (staadion)
L, P 11.08-12.08 laste jalgpalliturniir Tarvas Summer Cup. (staadion ja harjutusväljak))
T,K,N 14-16.08 Kergejõustiku mitmevõistluse Eesti MV (staadion)
R,L 17-18.08 Veteranide kergejõustiku Eesti MV (staadion)
L 18.08 Eesti Ööjooks, stardid alates 21.30, Mõmmi lastejooks kl 18. Võistluskeskus asub Rakvere Spordikeskuses.
INFO JA REGISTREERIMINE
P 19.08 kl 12 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs FC Ajax II (kunstmurustaadion.)
T,K,N 21-23.08 kl 12 Väikelaste ühisharjutamised kergejõustikupäevaks (staadion)
L 25.08 kl 12 Swedpank väikelaste kergejõustikupäev (staadion)
R,L,P 24-26.08 noorte korvpalliturniir New Generation Mini Cup (Spordihall ja Rahu hall)
P 26.08 kl 16 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tallinna FCI Levadia U21 (staadion)
R,L 31.08-01.09 rahvusvaheline korvpalliturniir Tarvas Cup (spordihall)


                                                               TOIMUMAS ALATES 16.07.18

T 17.07 kl 18 Coolbet Suvevolle rahvaliiga 6. etapp  INFO REGISTREERI (staadioni volleväljakud)
K 18.07 kl 19 Evald Tipneri jalgpalli KV: Rakvere JK Tarvas-Tallinna JK Legion (staadion)
P 22.07 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev U21 (staadion)

                                                                      LÄHIAJAL TULEMAS

T 24.07 kl 18 Coolbet Suvevolle rahvaliiga 7. etapp  (staadioni volleväljakud)
K 25.07 kl 18 Grillers naiste rannavolle karikasarja 3. etapp.  Juhend  (staadioni volleväljakud)
R, 27.07 kl 18 Rakvere rannavolle karikasari, 5. etapp REGISTREERI (volleväljakud)
T 31.07 kl 18 Coolbet Suvevolle rahvaliiga 8. etapp  (staadioni volleväljakud)
L 04.08 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tartu FC Santos (staadion)
K 08.08 kl 18 Grillers naiste rannavolle karikasarja 4. etapp (staadioni volleväljakud)
N 09.08 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs FC Elva (staadion)
L, P 11.08-12.08 laste jalgpalliturniir Tarvas Summer Cup. (staadion ja harjutusväljak))
T,K,N 14-16.08 Kergejõustiku mitmevõistluse Eesti MV (staadion)
R,L 17-18.08 Veteranide kergejõustiku Eesti MV (staadion)
L 18.08 Eesti Ööjooks, stardid alates 21.30, Mõmmi lastejooks kl 18. Võistluskeskus asub Rakvere Spordikeskuses.
INFO JA REGISTREERIMINE
P 19.08 kl 12 Eesti jalgpalli MV, III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs FC Ajax II (kunstmurustaadion.)
T,K,N 21-23.08 kl 12 Väikelaste ühisharjutamised kergejõustikupäevaks (staadion)
L 25.08 kl 12 Swedpank väikelaste kergejõustikupäev (staadion)
R,L,P 24-26.08 noorte korvpalliturniir New Generation Mini Cup (Spordihall ja Rahu hall)
P 26.08 kl 16 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tallinna FCI Levadia U21 (staadion)



Rakvere võitis Eestimaa Suvemängudel linnade pronksikarika

Läinud nädalavahetusel toimusid Haapsalus Spordiühingu Jõud poolt korraldatud 43. Eestimaa omavalitsuste suvemängud, kus Rakvere saavutas linnade
arvestuses Paide järel kolmanda koha. Esimeseks tuli korraldajalinn Haapsalu. EOV suvemängud on üle-Eestiline suur spordipidu, mis toimub igal aastal Eesti Olümpiakomitee egiidi all. Kui eelnevatel aastatel olid suvemängud linnadele ja valdadele ühel ja samal kuupäeval, kuid erinevas kohas, siis nüüd võistlesid kõik koos. Kokku osales 1700 sportlast 50-st omavalitsusest.

Linna koondis võistles seitsmel alal - kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, tennis, orienteerumine, petank ja discgolf

Edukaim oli tennisevõistkond, kes saavutas omal alal üldarvestuses teise koha. Võistkonda kuulusid Indrek Krigul, Sten Lume ja Gerli Traus

Kokku osales Rakvere koondises 50 võistlejat:

Lisaks eelpool mainitutele võistlesid võrkpallinaiskonnas: Aiki Lipp, Maie Rummel, Aile Rummel, Liisa Peep, Silja Helmdorf, Laura Eibel ja Kristiin Gildeman

Võrkpalli I meeskonnas: Markus Puusaar, Tõnis Aigro, Rene Kuusik, Hardi Talv, Mihkel Hiielaid, Olari Aas ja Janno Mäemets
Võrkpalli II meeskonnas: Andrus Lehtpuu, Peeter Nirgi, Rein Kopli, Eivo Lichtfeldt, Vadim Kolpakov, Kristjan Palm ja Argo Palm

Kergejõustikus: Kristin Lepp, Aleks Malm, Albert Annimäe, Lauri Raus, Matthias-Endre Lind, Robin Sapar, Sander Jesin, Taavi Kilki ja Arvi Lepp

Orienteerumises: Sander Pritsik, Marek Pritsik, Jaan Eerik Priks, Ossi Priks, Hannes Konist, Mart Sursu, Maarika Sursu ja Jaak Rohtsalu

Petankis: Luule Laidro, Viiu Pilv, Edgar Sikka, Raul Mõttus ja Raili Vlasovski

Discgolfis: Janno Mäemets, Henri Hang, Argo Saun, Timo Laidroo

Täname ka Lääne-Viru Spordiliidu sekretäri Raili Vlasovskit kohapeal osutatud abi eest!

Rakvere tänab kõiki koondise liikmeid ja on Teie üle uhke!:)!


                                                               
                                                              TOIMUMAS ALATES 09.04.18

E 09.04 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Nõmme Kalju FC U21 (kunsmurust.)
N 12.04 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tartu FC Santos (kunstmurust.)
L 14.04 kl 20
Meelelahutus üritus „Karl-Erik Taukar band, Virus (RU),  2Quick Start,  - ühel õhtul, ühel laval“

E 09.04 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
E 09.04 kl 16 SPIN-programmi laste saalijalgpalli üritus
E 09.04 kl 18 L-Viru võrkpalli MV: VK Rakvere vs Spordikool
T 10.04 kl 17 Jalgpalli U17 MV: Rakvere JK Tarvas vs Raplamaa JK (kunstmurust.)
R 13.04 kl 9 RRG 1. – 11. kl. Orienteerumispäev (start ja finiš staadionil)
L 14.04 kl 14 Jalgpalli U13 MV: Rakvere JK Tarvas vs Tartu FC Santos (kunsmurust.)
P 15.04 kl 13 Jalgpalli U14 MV Rakvere JK Tarvas vs Tallinna JK Kalev Sinine 05 (kunstmurust.)

LÄHIAJAL TULEMAS

E 16.04 kl 18 L-Viru võrkpalli MV: Tamsalu vs Spordikool
K 18.04 kl 10 Ida regiooni tüdrukute U-12 ja U-14 võrkpalli miniliiga 3. Etapp
N 19.04 kl 09.30 Rakvere linna koolide 9.- 11. kl. NATO-test (staadion)
N 19.04 kl 20 L-Viru võrkpalli MV Tõrremäe vs VK Rakvere (Rahu hall)
R, L, P 20-22.04 kl 11/10/10 "B" kl. noormeeste võrkpalli Eesti MV
E 23.04 kl 18 L-Viru võrkpalli MV: RLV Massive vs Spordikool
L 28.04 kl 10 Male kiirturniir (õppeklass)
L, P 28-29.04 kl 10 Rahvuslik Drive-in koertenäitus
L 28.04 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs FC Elva (kunstmurustaadion)
L 05.05 kl 12/14/16/18 Lääne-Virumaa Kossuliiga finaalid



                                                                  TOIMUMAS ALATES 02.04.18

N 05.04 kl 19.00 Eesti võrkpalli MV 5-7. koha mäng: Rakvere VK vs Järvamaa VK
L 07.04 kl 15.00 Eesti võrkpalli 1. liiga finaal: Rakvere VK II vs EMÜ SK (Rahu hall)
L 07.04 kl 10.00 Töötukassa Töömess


E 02.04 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
E 02.04 KL 18 L-Viru võrkpalli MV: Tõrremäe vs Spordikool
T 03.04 kl 9.15 L-Viru koolide 4. - 6.  kl. saalijalgpalli võistlused
K 04.04 kl 14 L-Viru koolide 6-9. kl. tüdrukute võrkpalli MV
N 05.04 kl 10.00 Vabariiklik noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" V etapp
L 07.04 kl 10 L-Viru veteranide kiirmale MV (õppeklass)
L 07.04 kl 12.00 U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs BC Tartu (Rahu hall)
L 07.04 kl 14 Jalgpalli U13 MV: Rakvere JK Tarvas vs Kiviõli FC Irbis (kunstmurustaadion)
P 08.04 kl 10 VK Tarvase võrkpalli sõprusturniir
P 08.04 kl 10 Kiirronimise Eesti MV etapp
P 08.04 kl 12 Jalgpalli 3. Liiga MV: Rakvere JK Tarvas II vs FC Sillamäe (kunstmurustaadion)
P 08.04 kl 14 Jalgpalli U15 MV: Rakvere JK Tarvas vs Nõmme Kalju FC (kunstmurustaadion)
P 08.04 kl 17 Jalgpalli 3. Liiga MV: Ambla Vallameeskond vs SK Kadrina (kunstmurustaadion)

LÄHIAJAL TULEMAS
E 09.02 kl 18 L-Viru võrkpalli MV: VK Rakvere vs Spordikool
E 09.04 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Nõmme Kalju FC U21 (kunsmurust.)
T 10.04 kl 19 Eesti võrkpalli 1. liiga MV finaal: Rakvere VK II vs EMÜ SK (Rahu hall).
N 12.04 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tartu FC Santos (kunstmurustaadion)
L 14.04 kl 20
Meelelahutusüritus: „Karl-Erik Taukar band, 2Quick Start, Virus (RU) - ühel õhtul, ühel laval“
E 16.04 kl 18 L-Viru võrkpalli MV: Tamsalu vs Spordikool
K 18.04 kl 10 Ida regiooni tüdrukute U-12 ja U-14 võrkpalli miniliiga 3. etapp
R, L, P 20-22.04 "B" kl. noormeeste võrkpalli Eesti MV
E 23.04 kl 18 L-Viru võrkpalli MV: RLV Massive vs Spordikool
L, P 28-29.04 Rahvuslik Drive-in koertenäitus
L 28.04 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs FC Elva (kunstmurustaadion)


                                                       
                                                                    TOIMUMAS ALATES 26.04

L 31.03 kl 17.00 Eesti võrkpalli MV veerandfinaal: Rakvere VK vs Tallinn Selver

E 26.03 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
K 28.03 kl 16 TV-10 OS L-Virumaa III etapp (maneež)
N 29.03 kl 9.15 L-Viru koolide 1.- 3. kl. saalijalgpalli võistlused
L 31.03 kl 11 U20 neidude võrkpalli Eesti MV 2. finaalgrupp (Rahu hall)
P 01.04 kl 10 U20 neidude võrkpalli Eesti MV 2. finaalgrupp (Spordihall)
P 01.04 kl 12 ja kl 16 PU-14 korvpalli Eesti MV põhiturniir: RSK/Tarvas II (Rahu hall)
P 01.04 kl 14 U18 EMV Rakvere SK/Tarvas vs Kadrina Karud
P 01.04 kl 12 Eesti jalgpalli MV III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs Ambla Vallameeskond (kunstmurust.)

LÄHIAJAL TULEMAS

T 03.04 kl 9.15 L-Viru koolide 4.- 6.  kl. saalijalgpalli võistlused
K 04.04 kl 14 L-Viru koolide 6-9. Kl. tüdrukute võrkpalli MV
N 05.04 kl 10.00 Vabariiklik noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" V etapp
L 07.04 kl 12.00 U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs BC Tartu (Rahu hall)
P 08.04 kl 10 VK Tarvase võrkpalli sõprusturniir
P 08.04 kl 10 Kiirronimise Eesti MV etapp
E 09.04 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Nõmme Kalju FC U21 (kunsmurust.)
VAJADUSEL T 10.04 või K 11.04 kl 19 Eesti võrkpalli I liiga MV finaal: Rakvere VK II vs EMÜ SK (Rahu hall)
VAJADUSEL T 10.04 kl 19 Eesti võrkpalli MV poolfinaal: Rakvere VK vs Saaremaa VK
N 12.04 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Tartu FC Santos (kunstmurustaadion)
L 14.04 kl 20
Meelelahutus üritus: „Karl-Erik Taukar band, 2Quick Start, Virus (RU) - ühel õhtul, ühel laval“


                                                                         
                                                                         TOIMUMAS ALATES 19.03

N 22.03 kl 19 Eesti korvpalli II liiga veerandfinaal: RSK Tarvas vs Keila KK
L 24.03 kl 13 Eesti võrkpalli I liiga poolfinaal: Rakvere VK II vs Lotus Timber Neemeco SK (Rahu hall)


E 19.03 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
T 20.03 kl 11 Eesti koolide 4-6. kl. võrkpalli miniliiga
K 21.03 kl 20 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs SK Vinni Tammed
R 23.03 kl 10 Päästeameti Ida-regiooni võrkpalliturniir
L 24.03 kl 16 U-16 Eesti korvpalli MV: Rakvere SK vs TTÜ KK (Rahu hall)
P 25.03 kl 10 Lääne-Virumaa male-kabe meistrivõistlused (õppeklass)

LÄHIAJAL TULEMAS

K 28.03 kl 16 TV-10 OS L-Virumaa III etapp (maneež)
N 29.03 kl 9.15 L-Viru koolide 1.- 3. kl. saalijalgpalli võistlused
L 31.03 kl 11 U20 neidude võrkpalli Eesti MV 2. finaalgrupp (Rahu hall)
L 31.03 kl 17.00 Eesti võrkpalli MV veerandfinaal: Rakvere VK vs Tallinn Selver
P 01.04 kl 10 U20 neidude võrkpalli Eesti MV 2. finaalgrupp (Spordihall)
P 01.04 kl 12 Eesti jalgpalli MV III liiga: Rakvere JK Tarvas II vs Ambla Vallameeskond (kunstmurust.)
T 03.04 kl 9.15 L-Viru koolide 4.- 6.  kl. saalijalgpalli võistlused
K 04.04 kl 14 L-Viru koolide 6-9. Kl. tüdrukute võrkpalli MV
N 05.04 kl 10.00 Vabariiklik noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" V etapp
L 07.04 kl 12.00 U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs BC Tartu (Rahu hall)
L 07.04 kl 10.00 - 13.00 Töötukassa Töömess
P 08.04 kl 10 VK Tarvase võrkpalli sõprusturniir
P 08.04 kl 10 Kiirronimise Eesti MV etapp
E 09.04 kl 19 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Nõmme Kalju FC U21 (Kunsmurust.)
L 14.04 kl 20
Meelelahutus üritus: "Kodumaised legendid Rakveres –Karl-Erik Taukar band, 2Quick Start, Virus (RU) - ühel õhtul, ühel laval“


                                                                  TOIMUMAS ALATES 12.03

N 15.03 kl 19 Credit24 võrkpalli Meistriliiga playoff: Rakvere VK vs Bigbank Tartu
L 17.03 kl 14 amatööride vabavõitlus ja kl 19.30 võitlusspordi üritus YAKUZA FIGHT 4,  
Piletiinfo
L 17.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Keila JK (kunstmurustaadion)

E 12.03 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
E 12.03 kl 18.30 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool”B" vs Laekvere
E 12.03 kl 20 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: Tõrremäe vs Ambla SK (Rahu hall)
K 14.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs RSK Tarvas I (Rahu hall)
N 15.03 kl 15 L-Viru D,E kl. kergejõustiku 3-võistlus (maneež)
R,L,P 16-18.03 kl 13/10/10 Soome-Eesti-Läti noorte U14 ja U16 korvpalliliiga 1. etapp (Rahu hall)

LÄHIAJAL TULEMAS


T 20.03 kl 11 Eesti koolide 4-6. kl.võrkpalli miniliiga
K 21.03 kl 20 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs SK Vinni Tammed
R 23.03 kl 10 Päästeameti Ida-regiooni võrkpalliturniir
L 24.03 kl 10 Lääne-Virumaa male-kabe meistrivõistlused (õppeklass)
L 24.03 kl 16 U-16 Eesti korvpalli MV: Rakvere SK vs TTÜ KK (Rahu hall)
K 28.03 kl 16 TV-10 OS L-Virumaa III etapp (maneež)
N 29.03 kl 9.15 L-Viru koolide 1.- 3. kl. saalijalgpalli võistlused
L 31.03 kl 17.00 Eesti võrkpalli MV veerandfinaal: Rakvere VK vs Tallinn Selver
P 01.04 kl 12 Eesti jalgpalli MV II liiga: Rakvere JK Tarvas II vs Ambla Vallameeskon (kunstmurust.)
T 03.04 kl 9.15 L-Viru koolide 4.- 6.  kl. saalijalgpalli võistlused
K 04.04 kl 14 L-Viru koolide 6-9. Kl. tüdrukute võrkpalli MV
N 05.04 kl 10.00 Vabariiklik noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" V etapp
L 07.04 kl 10.00 Töötukassa Töömess
P 08.04 kl 10 VK Tarvase võrkpalli sõprusturniir
P 08.04 kl 10 Kiirronimise Eesti MV etapp


                                                                      TOIMUMAS ALATES 05.03

L 10.03 kl 19.30 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils Lushi
P 11.03 kl 17 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Daugavpils Universitate

E 05.02 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
T 06.03 kl 18 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool ”B" vs Tamsalu
T 06.03 kl 16 Kiirjooksupäev (maneež)
T 06.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas I vs Simuna SK (Rahu hall)
K 07.03 kl 10 Ida-regiooni U-14 tütarlaste minivõrkpalli II etapp
K 07.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs Tamsalu/Jakon Ehitus (Rahu hall)
N 08.03 kl 10 Osavama jalgpalluri L-Viru koolide etapp
N 08.03 kl 15 L-Viru "E" kl. kergejõustiku MV (maneež)
L 10.03 kl 10 Lääne-Viru MV välkmales (õppeklass)
P 11.03 kl 10 Talvejooksu III etapp, maraton, start ja finish Rakvere staadionil
P 11.03 kl 10.00 SVK võrkpalliturniir

LÄHIAJAL TULEMAS

K 14.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs RSK Tarvas I (Rahu hall)
N 15.03 kl 15 L-Viru D,E kl. kergejõustiku 3-võistlus (maneež)
R,L,P 16-18.03 kl 13/10/10 Soome-Eesti-Läti noorte U14 ja U16 korvpalliliiga 1. etapp (Rahu hall)
L 17.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Keila JK (kunstmurustaadion)
L 17.03
kl 14 amatööride vabavõitlus ja kl 19.30 YAKUZA FIGHT 4
T 20.03 kl 11 Eesti koolide 4-6. kl.võrkpalli miniliiga
K 21.03 kl 20 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs SK Vinni Tammed
R 23.03 kl 10 Päästeameti Ida regiooni võrkpalliturniir
L 24.03 kl 10 Lääne-Virumaa male-kabe meistrivõistlused (õppeklass)
L 24.03 kl 16 U-16 Eesti korvpalli MV: Rakvere SK vs TTÜ KK (Rahu hall)


                                                                TOIMUMAS ALATES 26.02

E 26.02 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
E 26.02 kl 18.30 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: Rakvere Ametikool vs Kadrina
T 27.02 kl 20.00 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: SVK vs VK Tarvas (Rahu hall)
K 28.02 kell 11-14 L-Viru koolide MV kiirmales (aeroobikasaal)
K 28.02 kl 18 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool ”A” vs Ambla SK
N 01.03 kl 10 Vabariiklik noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" IV etapp
L 03.03 kl 16 U-16 korvpalli Eesti meistrivõistlused: SK/Tarvas vs Raplamaa


LÄHIAJAL TULEMAS

T 06.03 kl 18 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool ”B" vs Tamsalu
T 06.03 kl 16 Kiirjooksupäev (maneež)
T 06.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas I vs Simuna SK (Rahu hall)
K 07.03 kl 10 Ida-regiooni U-14 tütarlaste minivõrkpalli II etapp
K 07.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs Tamsalu/Jakon Ehitus (Rahu hall)
N 08.03 kl 10 Osavama jalgpalluri L-Viru koolide etapp
N 08.03 kl 15 L-Viru "E" kl. kergejõustiku meistrivõistlused (maneež)
L 10.03 kl 10 Lääne-Viru MV välkmales (õppeklass)
L 10.03 kl 19.30 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils Lushi
P 11.03 kl 10 Talvejooksu III etapp, maraton, start ja finish Rakvere staadionil
P 11.03 kl 10.00 SVK võrkpalliturniir
P 11.03 kl 17 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs DU
K 14.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs RSK Tarvas I (Rahu hall)
N 15.03 kl 15 L-Viru D,E  kl.  kergejõustiku 3-võistlus (maneež)
R,L,P 16-18.03 kl 13/10/10 Soome-Eesti-Läti noorte U14 ja U16 korvpalliliiga 1. etapp (Rahu hall)
L 17.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Keila JK (kunstmurustaadion)
L 17.03
kl 14 amatööride vabavõitlus ja kl 19.30 YAKUZA FIGHT 4, POKS + MMA
K 21.03 kl 20 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs SK Vinni Tammed


                                                              TOIMUMAS ALATES 19.02.18

P 25.02 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs TTÜ

E 19.02 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
T 20.02 kl 14.30 L-Viru koolide 4-6.kl. tüdrukute võrkpalli miniliiga
T 20.02 kl 19 Võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Audentese SG/NK
K 21.02 kl 9 L-Viru koolide 1. - 3. kl. rahvastepalli võistlused
K 21.02 kl 20 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Aaspere SK
N 22.02 kl 16 L-Viru U 14 ja U 16 talvine kergejõustiku mitmevõistlus (maneež)
N 22.02 kl 20.00 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool"A" vs Tõrremäe (Rahu hall)
P 25.02 kl 10 L-Viru MV välkmales (õppeklass)
P 25.02 kl 12 U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs Tallinna Kalev/Sportkunda (Rahu hall)

LÄHIAJAL TULEMAS

T 27.02 kl 20.00 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: SVK vs VK Tarvas (Rahu hall)
K 28.02 kl 18 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga:Spordikool”A” vs Ambla SK
L,P 03-04.03 Baltic Open 2018, lahtised meistrivõistlused kickpoksis NB! TÜHISTATUD
P 04.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev U21 (kunstmurustaadion)
T 06.03 kl 18 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool ”B" vs Tamsalu
T 06.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas I vs Simuna SK (Rahu hall)
K 07.03 kl 10 Ida-regiooni U-14 tütarlaste minivõrkpalli II etapp
K 07.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs Tamsalu/Jakon Ehitus (Rahu hall)
N 08.03 kl 10 Osavama jalgpalluri L-Viru koolide etapp
N 08.03 kl 15.00 L-Viru "E" kl. kergejõustiku meistrivõistlused (maneež)
L 10.03 kl 10 Lääne-Viru MV välkmales (õppeklass)
L 10.03 kl 19.30 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils Lushi
P 11.03 kl 10 Talvejooksu III etapp, maraton, start ja finish Rakvere staadionil
P 11.03 kl 10.00 SVK võrkpalliturniir
P 11.03 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs DU
K 14.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs RSK Tarvas I (Rahu hall)
N 15.03 kl 15 L-Viru D,E  kl.  kergejõustiku 3-võistlus (maneež)
R,L,P 16-18.03 kl 13/10/10 Soome-Eesti-Läti noorte U14 ja U16 korvpalliliiga 1. etapp (Rahu hall)
L 17.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Keila JK (kunstmurustaadion)
L 17.03 YAKUZA FIGHT 4, POKS + MMA
K 21.03 kl 20 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs SK Vinni Tammed


                                                             TOIMUMAS ALATES  12.02.18

L 17.02 kl 16.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Raseinia"Norvelita"
P 18.02 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Elga-Master Idea, Siauliai

L 17.02 kl 13.00 Võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Pärnu SK/VK (Rahu hall)
R,L,P 16-18.02 Eesti C kl. tüdrukute võrkpalli KV finaalturniir,
AJAKAVA

E 12.02 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
T 13.02 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas I vs V-Maarja Päästekool (Rahu hall)
K 14.02 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs Kadrina Karud (Rahu hall)
K 14.02 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Ilves Transport
N 15.02 kl 18.30 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: SVK vs Tapa 1.Jvbr

LÄHIAJAL TULEMAS


T 20.02 kl 19 Võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Audentese SG/NK
K 21.02 kl 20 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Aaspere SK
P 25.02 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs TTÜ
L,P 03-04.03 Estopen 2018, lahtised meistrivõistlused kickpoksis
P 04.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev U21 (kunstmurustaadion)
L 10.03 kl 19.30 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils Lushi
P 11.03 kl 10 Talvejooksu III etapp, maraton, start ja finish Rakvere staadionil
P 11.03 kl 10.00 SVK võrkpalliturniir
P 11.03 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs DU
N 15.03 kl 15 L-Viru D,E  kl.  kergejõustiku 3-võistlus (maneež)
R,L,P 16-18.03 kl 13/10/10 Soome-Eesti-Läti noorte U14 ja U16 korvpalliliiga 1. etapp (Rahu hall)
L 17.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Keila JK (kunstmurustaadion)
L 17.03 YAKUZA FIGHT 4, POKS + MMA