TOIMUMAS ALATES 19.02.18

P 25.02 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs TTÜ

E 19.02 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
T 20.02 kl 14.30 L-Viru koolide 4-6.kl. tüdrukute võrkpalli miniliiga
T 20.02 kl 19 Võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Audentese SG/NK
K 21.02 kl 9 L-Viru koolide 1. - 3. kl. rahvastepalli võistlused
K 21.02 kl 20 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Aaspere SK
N 22.02 kl 16 L-Viru U 14 ja U 16 talvine kergejõustiku mitmevõistlus (maneež)
N 22.02 kl 20.00 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool"A" vs Tõrremäe (Rahu hall)
P 25.02 kl 10 L-Viru MV välkmales (õppeklass)
P 25.02 kl 12 U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs Tallinna Kalev/Sportkunda (Rahu hall)

LÄHIAJAL TULEMAS

T 27.02 kl 20.00 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: SVK vs VK Tarvas (Rahu hall)
K 28.02 kl 18 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga:Spordikool”A” vs Ambla SK
L,P 03-04.03 Baltic Open 2018, lahtised meistrivõistlused kickpoksis
P 04.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev U21 (kunstmurustaadion)
T 06.03 kl 18 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool ”B" vs Tamsalu
T 06.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas I vs Simuna SK (Rahu hall)
K 07.03 kl 10 Ida-regiooni U-14 tütarlaste minivõrkpalli II etapp
K 07.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs Tamsalu/Jakon Ehitus (Rahu hall)
N 08.03 kl 10 Osavama jalgpalluri L-Viru koolide etapp
N 08.03 kl 15.00 L-Viru "E" kl. kergejõustiku meistrivõistlused (maneež)
L 10.03 kl 10 Lääne-Viru MV välkmales (õppeklass)
L 10.03 kl 19.30 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils Lushi
P 11.03 kl 10 Talvejooksu III etapp, maraton, start ja finish Rakvere staadionil
P 11.03 kl 10.00 SVK võrkpalliturniir
P 11.03 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs DU
K 14.03 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs RSK Tarvas I (Rahu hall)
N 15.03 kl 15 L-Viru D,E  kl.  kergejõustiku 3-võistlus (maneež)
R,L,P 16-18.03 kl 13/10/10 Soome-Eesti-Läti noorte U14 ja U16 korvpalliliiga 1. etapp (Rahu hall)
L 17.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Keila JK (kunstmurustaadion)
L 17.03 YAKUZA FIGHT 4, POKS + MMA
K 21.03 kl 20 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs SK Vinni Tammed


                                                             TOIMUMAS ALATES  12.02.18

L 17.02 kl 16.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Raseinia"Norvelita"
P 18.02 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Elga-Master Idea, Siauliai

L 17.02 kl 13.00 Võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Pärnu SK/VK (Rahu hall)
R,L,P 16-18.02 Eesti C kl. tüdrukute võrkpalli KV finaalturniir,
AJAKAVA

E 12.02 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
T 13.02 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas I vs V-Maarja Päästekool (Rahu hall)
K 14.02 kl 18.30 L-Viru korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs Kadrina Karud (Rahu hall)
K 14.02 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Ilves Transport
N 15.02 kl 18.30 L-Viru võrkpalli Rahvaliiga: SVK vs Tapa 1.Jvbr

LÄHIAJAL TULEMAS


T 20.02 kl 19 Võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Audentese SG/NK
K 21.02 kl 20 L-Viru korvpalli Esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Aaspere SK
P 25.02 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs TTÜ
L,P 03-04.03 Estopen 2018, lahtised meistrivõistlused kickpoksis
P 04.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev U21 (kunstmurustaadion)
L 10.03 kl 19.30 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils Lushi
P 11.03 kl 10 Talvejooksu III etapp, maraton, start ja finish Rakvere staadionil
P 11.03 kl 10.00 SVK võrkpalliturniir
P 11.03 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs DU
N 15.03 kl 15 L-Viru D,E  kl.  kergejõustiku 3-võistlus (maneež)
R,L,P 16-18.03 kl 13/10/10 Soome-Eesti-Läti noorte U14 ja U16 korvpalliliiga 1. etapp (Rahu hall)
L 17.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs Keila JK (kunstmurustaadion)
L 17.03 YAKUZA FIGHT 4, POKS + MMA

toimumas alates 05 02

R 09.02 kl 19 KORVPALL: Tarvas vs Rapla

R 09.02 kl 10, L 10.02 kl 11, P 11.02 kl 10 Eesti A kl. noormeeste võrkpalli KV finaalturniir (Rahu hall)


E 05.02 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
T 06.02 kl 15 L-Virumaa D kl.(2007-2008 as.) kergejõustiku MV (maneež)
T 06.02 kl 18 Korvpallilahingus kohtuvad Vanad ja Kobedad vs Spordikool U16 ja U18 
K 07.02 kl 18.30 L-Viru kossuliiga: Tarvas II vs Simuna (Rahu hall)
N 08.02 kl 9-14 L-Viru koolide (10-12 kl.) saalijalgpalli MV
L 10.02 kl 10-14 L-Viru MV välkmales (õppeklass)
L-P 10-11.02 kl 9 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 


LÄHIAJAL TULEMAS

R,L,P 16-18.02 Eesti C kl. tüdrukute võrkpalli KV finaalturniir
L 17.02 kl 13.00 Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Pärnu SK/VK (Rahu hall)
L 17.02 kl 16.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Raseinia"Norvelita"
P 18.02 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Elga-Master Idea, Siauliai
T 20.02 kl 19.00 Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK vs Audentese SG/NK
P 25.02 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs TTÜ
L,P 03-04.03 Estopen 2018, lahtised meistrivõistlused kickpoksis
P 04.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev U21 (kunstmurustaadion)
L 10.03 kl 19.30 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Jekabpils Lushi
P 11.03 kl 10 Talvejooksu III etapp, maraton, start ja finish Rakvere staadionil
P 11.03 kl 10.00 SVK võrkpalliturniir
P 11.03 kl 17.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs DU
Loe lisaks

Lähiajal toimumas

29.01 – 04.02.18

KORVPALL

R 02.02 kl 19 Eesti korvpalli II liiga: RSK Tarvas vs Tallinna Kalev
(Rakvere Spordihall, Kastani 12)

LAUATENNIS
L 03.02 kl 10 Kadettide (2003 a. sünd. ja nooremad) Eesti lauatennise MV
(Rakvere Spordihall, Kastani 12)

VÕRKPALL
P 04.02 kl 13.00 Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs TTÜ/Kiili
(Rahu hall, Rahu 15)


Rakvere Spordihall, Kastani 12

P 04.02 kl 9 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup


Rakvere Rahu hall, Rahu 15
K 31.01 kl 18.30 L-Virumaa korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs 1JVBR
L 03.02 kl 12.00 U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs TTÜ Korvpallikool/TSK

Maneež, Kastani 12
K 31.01 kl 1600 L-Virumaa noorte (U18 ja U20) kergejõustiku MV

Spordihalli õppeklass, Kastani 12
L 03.02 kl 10-14 Lääne-Virumaa MV kiirmales

Rakvere staadion, Kastani 12
P 04.02 kl 12 Talvejooksu Vinni - Rakvere II etapp (finish staadionil)

Spordihalli parkla, Kastani 12
E 05.02 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE

TULEMAS

T 06.02 kl 15 L-Virumaa D van.kl.(2007-2008 as.) kergejõustiku MV (Kergejõustikumaneež)
K 07.02 kl 18.30 L-Virumaa korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs Simuna SK (Rahu hall)
N 08.02 kl 9-14 Lääne-Virumaa koolide (10-12 kl.) saalijalgpalli MV (Spordihall)
R 09.02 kl 19 Eesti korvpalli II liiga: RSK Tarvas vs Rapla (Spordihall)
L 10.02 kl 10-14 Lääne-Virumaa MV välkmales (Õppeklass)
L,P 10-11.02 Eesti A kl. noormeeste võrkpalli KV finaalturniir (Rahu hall)
L-P 10-11.02 kl 9 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)
R,L,P 16-18.02 Eesti C kl. tüdrukute võrkpalli KV finaalturniir (Spordihall)
L 17.02 kl 13.00 Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Pärnu SK/VK (Rahu hall)
L 17.02 kl 16.00 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Raseinia"Norvelita"(Spordihall)
P 18.02 kl 17.00 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Elga-Master Idea, Siauliai (Spordihall)
T 20.02 kl 19.00 Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK vs Audentese SG/NK (Spordihall)
P 25.02 kl 17.00 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs TTÜ
(Spordihall)
L,P 03-04.03 Estopen 2018, Eesti lahtised meistrivõistlused kickboksis (Spordihall)
P 04.03 kl 13 Eesti jalgpalli Esiliiga: Rakvere JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev U21 (kunstmurustaadion)


Loe lisaks

lähiajal toimumas

Rakvere Spordihall, Kastani 12
E 22.01 kl 9-14 L-Virumaa koolide 6-9. kl. saalijalgpalli võistlused
E 22.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool"B" vs Laekvere
K 24.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool"A" vs Rakvere Ametikool
R,L,P 26-28.01 Eesti B kl. tütarlaste võrkpalli KV finaalturniir


Rakvere Rahu hall, Rahu 15
T 23.01 kl 18.30 L-Virumaa korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas I vs RSK Tarvas II
N 25.01 kl 20 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Tõrremäe vs VK Tarvas

Kergejõustikumaneež, Kastani 12
T 23.01 kl 16 TV-10 OS Lääne-Virumaa II etapp

Spordihalli parkla, Kastani 12
E 22.01 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12

 

TULEMAS

K 31.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool"A" vs VK Tarvas (Spordihall)
K 31.01 kl 18.30 L-Virumaa korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs 1JVBR (Rahu hall)
K 31.01 kl 1600 L-Virumaa noorte (U18 ja U20) kergejõustiku MV (Kergejõustikumaneež)
R 02.02 kl 19 Eesti korvpalli II liiga: RSK Tarvas vs Tallinna Kalev (Spordihall)
L 03.02 kl 10-14 Lääne-Virumaa MV kiirmales (Õppeklass)
L 03.02 kl 10-18 Kadettide(2003. as. ja nooremad) Eesti lauatennise MV (Spordihall)
L 03.02 kl 12.00 U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs TTÜ Korvpallikool/TSK (Rahu hall)
P 04.02 kl 12 Talvejooksu Vinni - Rakvere II etapp (finish staadionil)
P 04.02 kl 13.00 Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs TTÜ/Kiili (Rahu hall)
P 04.02 kl 9 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)
T 06.02 kl 15 L-Virumaa D van.kl.(2007-2008 as.) kergejõustiku MV (Kergejõustikumaneež)
K 07.02 kl 18.30 L-Virumaa korvpalli Meistriliiga: RSK Tarvas II vs Simuna SK (Rahu hall)
R 09.02 kl 19 Eesti korvpalli II liiga: RSK Tarvas vs Rapla (Spordihall)
L kl 10-14 Lääne-Virumaa MV välkmales (Õppeklass)
L,P 10-11.02 Eesti A kl. noormeeste võrkpalli KV finaalturniir (Rahu hall)
L-P 10-11.02 kl 9 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)
R,L,P 16-18.02 Eesti C kl. tüdrukute võrkpalli KV finaalturniir (Spordihall)
L 17.02 kl 13.00 Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Pärnu SK/VK (Rahu hall)
L 17.02 kl 16.00 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Raseinia"Norvelita"(Spordihall)
P 18.02 kl 17.00 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Elga-Master Idea, Siauliai (Spordihall)


Loe lisaks

TOIMUMAS 15 - 21 JAANUAR

N 18.01 kell 19.00 Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Selver Tallinn, Spordihallis

P 21.01 kell 16.30 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Järvamaa VK
(Rakvere Spordihall, Kastani 12)
L 20.01 kl 13. Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Tallinna Ülikool
(Rahu hall, Rahu 15)
L 20.01 kl 18.00 Esteetika- ja Tantsukooli talvekontsert  
(Rakvere Spordihall, Kastani 12)


E 15.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool "A" vs SVK
T 16.01 kl 12-14 Koolide võrkpalli miniliiga 

K 17.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool "B" vs Tamsalu
N 18.01 kl 10-15 Vabariiklik noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" III etapp


Rahu hallis
T 16.01 kl 20. L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: VK Tarvas vs Tapa 1JVBr
N 18.01 kl 20 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Tõrremäe VK vs Rakvere Ametikool
L 20.01 kl 16 U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs T.Soku KK/SK Nord
P 21.01 kell 12 PU-14 korvpalli Eesti MV põhiturniiri mäng: RSK/Tarvas II vs Jõhvi SK
***************************************************************************
Spordihalli õppeklassis
T 16.01 kell 17.30-18.30 Rühmatreening batuudihüpped, Anneli Kalamäe
P 21.01 kl 10-14.00 Lääne Virumaa MV kiirmales
***************************************************************************
Spordihalli parklast

E 15.01 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE
**************************************************************************

LÄHIAJAL TULEMAS

E 22.01 kl 9-14 L-Virumaa koolide 6-9. kl. saalijalgpalli võistlused (Spordihall)
T 23.01 kl 16 TV-10 OS Lääne-Virumaa II etapp (Kergejõustikumaneež)
K 24.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool"A" vs Rakvere Ametikool (Spordihall)
N 25.01 kl 20 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Tõrremäe VK Tarvas (Rahu hall)
R,L,P 26-28.01 Eesti B kl. tütarlaste võrkpalli KV finaalturniir (Spordihall)
K 31.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool"A" vs VK Tarvas (Spordihall)
K 31.01 kl 1600 L-Virumaa noorte (U18 ja U20) kergejõustiku MV (Kergejõustikumaneež)
L 03.02 kl 10-14 Lääne-Virumaa MV kiirmales (Õppeklass)
L 03.02 kl 10-18 Kadettide(2003. as. ja nooremad) Eesti lauatennise MV (Spordihall)
L 03.02 kl 12.00 U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs TTÜ Korvpallikool/TSK (Rahu hall)
P 04.02 kl 12 Talvejooksu Vinni - Rakvere II etapp (finish staadionil)
P 04.02 kl 9 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)
T 06.02 kl 15 L-Virumaa D van.kl.(2007-2008 as.) kergejõustiku MV (Kergejõustikumaneež)
R 09.02 kl 19 Eesti korvpalli II liiga: RSK Tarvas vs Rapla (Spordihall)
L kl 10-14 Lääne-Virumaa MV välkmales (Õppeklass)
L,P 10-11.02 Eesti A kl. noormeeste võrkpalli KV finaalturniir (Rahu hall)
L-P 10-11.02 kl 9 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)


Loe lisaks

Toimumas 2 - 14 jaanuar

Rakvere Spordihall, Kastani 12
L/P 06-07.01.18 kl 12/10 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup
E 08.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool"A" vs Kadrina Kk
K 10.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool "B" vs Ambla
L/P 13-14.01 kl 08-15 / 12-19 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup

Rahu hall, Rahu 15
L 06.01 kl 10 Lääne-Virumaa 3 x 3 korvpalli sisemeistrivõistlused
P 07.01.18 kl 12 Eest U-14 korvpalli MV: RSK/Tarvas I vs Tallinna Kalev/SpordKunda II
N 11.01 kl 20 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Tõrremäe VK vs SVK
P 14.01 kl 12 U-18 korvpalli Eesti MV etapp (4 mängu )

Kergejõustikumaneež, Kastani 12
R 05.01.18 kl 12 Noorte GB kergejõustikus
N/R 11-12.01 kl 16/15 L-Virumaa noorte (U14-U20) talvine mitmevõistlus

Rakvere Staadion, Kastani 12
P 07.01.18 kl 12 Vinni-Rakvere Talvejooksu I etapp (finiš staadionil)

Spordihalli parkla, Kastani 12
E 08.01 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE

TULEMAS

E 15.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool "A" vs SVK (Spordihall)
T 16.01 kl 12-14 Koolide võrkpalli miniliiga (Spordihall)
T 16.01 kl 20. L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: VK Tarvas vs Tapa 1JVBr (Rahu hall)
K 17.01 kl 18.00 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Spordikool "B" vs Tamsalu (Spordihall)
N 18.01 kl 10-15 Vabariiklik noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" III etapp (Spordihall)
N 18.01 kl 20 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Tõrremäe VK vs Rakvere Ametikool /Rahu hall)
N 18.01 kl 19. Credit 24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Selver Tallinn (Spordihall)
L 20.01 kl 13. Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Tallinna Ülikool (Rahu hall)
L 20.01 kl 16. U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs T.Soku KK/SK Nord (Rahu hall)
L 20.01 kl 10 Esteetika- ja tantsukooli talvekontsert (Spordihall)
L 20.01 kl 10 Lääne Virumaa MV kiirmales (Spordihalli nõupidamisruum)
P 21.01 kell 12 PU-14 korvpalli Eesti MV põhiturniiri mäng: RSK/Tarvas II vs Jõhvi SK (Rahu hall)
P 21.01 kell 16.30 Credit24 võrkpalli Meistriliiga: Rakvere VK vs Järvamaa VK (Spordihall)

 


Loe lisaks

Toimumas 18 - 31 dets.

E 18.12 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd

(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE

 

T 19.12 kell 13.00 Lääne-Virumaa laste (2008-2010 a. sünd.) jõuluvõistlus, maneežis Kastani 12

L 30.12 kl 10-18.00 Aastalõpu korvpalli paaristurniir, Spordihallis Kastani 12

 

LÄHIAJAL TULEMAS

R 05.01.18 kl 12 Noorte GB kergejõustikus (Kergejõustikumaneež)

P 07.01.18 kl 12 Vinni-Rakvere Talvejooksu I etapp (finish staadionil)

L/P 06-07.01.18 kl 10-18 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)

P 07.01.18 kl 12 Eest U-14 korvpalli MV: RSK/Tarvas I vs Tallinna Kalev/SpordKunda II (Rahu h.)

N/R 11-12.01 kl 16/15 L-Virumaa noorte (U12-U20) talvine mitmevõistlus (Kergejõustikumaneež)

L/P 13-14.01 kl 09-15 / 12-19 JK Tarvas Winter Cup (Spordihall)

P 14.01 kl 12, kl 14, kl 16 ja kl 18 U-18 korvpalli Eesti MV etapp (Rahu hall)

T 16.01 kl 12-14 Koolide võrkpalli miniliiga pallilahingud (Spordihall)

N 18.01 kl 10-15 Vabariiklik noorte võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" III etapp (Spordihall)

N 18.01 kl 19. Credit 24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Selver Tallinn (Spordihall)

R 19.01 kl 19. Eesti korvpalli II liiga kohamäng: RSK Tarvas vs …(Spordihall)

L 20.01 kl 13. Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Tallinna Ülikool (Rahu hall)

L 20.01 kl 16. U-16 korvpalli Eesti MV: SK/Tarvas vs T.Soku KK/SK Nord (Rahu hall)

L 20.01 kl 10 Esteetika- ja tantsukooli talvekontsert (Spordihall)

L 20.01 kl 10 Lääne Virumaa MV kiirmales (Spordihalli nõupidamisruum)

 


Loe lisaks

toimumas 11 - 17 dets

VÕRKPALL, Rahu hallis
L 16.12 kl 13.00 Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Kuressaare

P 17.12 kl 13.00 Meeste võrkpalli I liiga Eesti MV: Rakvere VK II vs Võru VK/SK

KORVPALL Spordihallis
N 14.12 kl 19.00 Eesti korvpalli II liiga: RSK Tarvas vs TTÜ KK II
L 16.12 kl 18.00 Lääne-Virumaa Kossuliiga karikafinaal



Spordihallis 
E 11.12 kl 20.00 L-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Tõrremäe VK vs Spordikool "B"
P 17.12 kl 10-15.00 VK Tarvas võrkpalli jõuluturniir 2017

Rahu hallis
T 12.12 kl 18.30 Lääne Virumaa Kossuliiga: RSK Tarvas I vs RLV Massive
K 13.12 kl 18.30 Lääne-Virumaa Kossuliiga RSK Tarvas II vs Väike-Maarja Päästekool
N 14.12 kl 18.30 Lääne-Virumaa võrkpalli Rahvaliiga: Tapa 1JVBr vs SVK

Spordihalli õppeklassis
T 12.12 kell 17.30-18.30 ja 19.00-20.00 Rühmatreening batuudihüpped, Anneli Kalamäe
K 13.12 kell 19.00-20.00 Rühmatreening batuudihüpped, Anneli Kalamäe

Maneežis
K 13.12 kell 14.00 Lääne Virumaa laste (2006-2007 a.s.) jõuluvõistlus
N 14.12 kell 14.00 Lääne-Virumaa noorte (C,B,A+J kl.) jõuluvõistlus

Spordihalli parklast
E 11.12 kell 19.00 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ ühisjooksmine ja kepikõnd
(kogunemine ja start spordihalli ees, Kastani 12). INFO JA REGISTREERIMINE


Lähiajal tulemas

T 19.12 kell 13.00 Lääne-Virumaa laste (2008-2010 sa.) jõuluvõistlus maneežis
L 30.12 kl 10-18.00 Aastalõpu korvpalli paaristurniir (Spordihall)


Loe lisaks