KÄRBSED tulevad Rakverre
ja muudavad Rakvere Spordihalli üheks õhtuks hiigalslikuks teatrisaaliks! 


Koomikud Sepo Seeman ja Peeter Oja ning muusik Tomi Rahula toovad lavale kabaree-koolitus-etenduse, mis lubab hüppeliselt tõsta õnnehormooni kogust Eesti ühiskonnas. Teemadeks on mees ja tema probleemid suhtes kõige ümbritsevaga ning läbi terve elukaare. Vahenditeks on terav huumor, sügav mõte ning musikaalsed lahendused olukordadele.

PILETID kabareeetendusele saad siit: https://www.piletilevi.ee/est/meelelahutus/korraldajad/point-teater-ou/

“Õnnelik mees võrdub õnnelik naine, õnnelik naine võrdub õnnelik pere, õnnelik pere võrdub õnnelik ühiskond. Vaadake ringi ja Te näete, et aina enam mehi otsib vastuseid, käib koolitustel ja seminaridel. Ometigi tuleb tõdeda, et me ei ole riigina just õnnelikkuse edetabelite tipus.”rääkis Peeter Oja. “Otsustasime, et tuleb see asi korralikult ette võtta. Kohe on sügis ja pime aeg suurendab vajadust õnnetunde järele, lisaks on konstantselt püsivad küsimused, mis esitavad väljakutseid mehele läbi aegade, põlvest põlve.” lisas Sepo Seeman. “Jumal tänatud sellega saab needki nüüd lõpuks seljatatud. Meid ootavad ees selle Eesti Vabariigi õnnelikeimad jõulud. Saali tuleb õnnetu mees, saalist lahkub õnnelik mees! Ja mitte ainult mees, naised kindlasti ka. Läbi kärbeste etenduse mõistab ka naine meest palju paremini. Etenduse käigus tehakse selgeks, kes on mees, mis mees ta on, mis on mehe võimalikud probleemid ja kohe järgnevad ka lahendused ning vajadusel ravi. Raviks kasutatakse teravat huumorit, sügavat mõtet, laulmist ja, kui midagi muud enam üle ei jää siis ka tantsimist.” lõpetasid koomikud naerdes.

Lisaks Peeter Ojale ja Sepo Seemanile on laval Tomi Rahula, Amici kabareetantsijad ning bänd, kus teevad kaasa The Suni endine trummar Borka ning muusikud Pent Järve - kitarril ja Kaarel Liiv - basskitarril.

Kohtume 5. detsembril, kell 18:00, Rakvere Spordihallis
Käimas on sisehooaja saaliaegade müük.  Kiirematel parem valikuvõimalus! Helista 55511512
või kirjuta rein@rakverespordikeskus.ee

U14, U16 ja U18 sumomaadluse Euroopa meistrivõistlused

RAKVERE STAADIONIL TOIMUVAD
K 10.10 kl 15 U-19 noormeeste jalgpalli Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs ITAALIA 
L 13.10 kl 15 U-19 noormeeste jalgpalli Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs TAANI 
T 16.10 kl 15 U-19 noormeeste jalgpalli Euroopa MV valikturniir 2018/19 EESTI vs SOOME
PILETIINFO


Laupäeval 06.10 kl 10 toimumas Rakvere Chilli sügislaat (Kastani pst. ja Spordihall), lastele Batuudimaa (Spordihall)
INFO

Kasutaja Rakvere Kultuurikeskus foto


1. augustil avasime Rakvere kettagolfiraja. 
Rada asub Rakvere Linnametsas, esimene viskeala asub Päikese tänava kõrval. Rada on avatud kõigile kasutamiseks tasuta - ilusaid elamusi!

Ilusaid jäädvustusi 30 05 Eesti jalgpallikoondise võidumängust
https://m.postimees.ee/section/391/4496872