RAKVERE SPORDIHALLIS TULEKUL
Kasutaja Esteetika- ja Tantsukool foto
TEISED LÄHENEVAD ÜRITUSED

L 19.01 kl 13 võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Import Järvamaa (Rahu hall)

E 14.01 kell 19 AQVA liikumissarja „Terve Rakvere Liigub“ jooks või kepikõnd
 (kogunemine ja start Spordihalli ees, Kastani 12). Registreerimine ja lisainfo
E 14.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tõrremäe (Spordihall)
T 15.01 kl 16 TV 10 OS L-Virumaa II etapp (maneez)
T 15.01 kl 17 A kl noormeeste võrkpalli Eesti KV: Rakvere Spordikool vs VK Täht (Spordihall)
T 15.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Spordikool II (Spordihall)
K 16.01 kl 17 A kl. tütarlaste Eesti KV tsoon: Rakvere vs Narva (Spordihall)
K 16.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: SVK vs Ambla (Spordihall)
K 16.01 kl 18.45 L-Virumaa korvpalli esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Sõmeru (Spordihall)

T 22.01 kl 16 U14 ja U16 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 23.01 kl 10-15 üleriigiline noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" 3. etapp (Spordihall)
K 23.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs SVK (Spordihall)
K 23.01 kl 18.45 L-Virumaa korvpalli esiliiga: Rakvere Tööriistamarket vs Järva-Jaani Gümnaasium (Sh)
L 26.01 kl 14.00 U15 korvpalli Eesti MV: RSK Tarvas vs Kiili SK (Rahu hall)
P 27.01 kl 10 L-Virumaa MV kiirmales 2. etapp (õppeklass)
P 27.01 kl 15.30 U18 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs TTÜ Korvpallikool/TSK/Must (Rahu h)
E 28.01 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Tapa (Spordihall)
T 29.01 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Massive (Spordihall)
K 30.01 kl 19 Credit24 võrkpalli meistriliiga: Rakvere VK vs Limbazi
N 31.01 kl 11-14.30 Tüdrukute ja poiste koolidevaheline võrkpallilahing (Spordihall)
R 01.02 kl 19 korvpalli esiliiga Eesti MV: RSK Tarvas vs Viimsi (Spordihall)
L 02.02 kl 10 Dartsi (nooleviske) Eesti MV (maneež)
L, P 02-03.02 kl 10-17 noorte saalijalgpalliturniir JK Tarvas Winter Cup 5. ja 6. etapp (Spordihall)
L 02.02 kl 18.30 Naiste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Naished vs Põhja-Tallinna JK Volta Naiskond (Sh)
P 03.12 kl 12 Talvejooksu II etapp Vinni-Rakvere (finiš staadionil)
P 03.02 kl 13 Meeste võrkpalli esiliiga Eesti MV: Rakvere VK vs Liider/Rae vald (Rahu hall)
P 03.02 kl 16 U14 korvpalli Eesti MV: Rakvere SK/Tarvas vs Tiit Soku KK/SK Nord 1 (Rahu hall)
P 03.02 kl 17 Naiste saalijalgpalli rahvaliiga: JK Naished vs FC Nõmme United (Spordihall)
E 04.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool I vs Karkuse (Spordihall)
T 05.02 kl 19 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: VK Tarvas vs Tõrremäe VK (Spordihall)
K 06.02 kl 16 U18 ja U20 Lääne-Virumaa kergejõustiku MV (maneez)
K 06.02 kl 18 L-Virumaa võrkpalli rahvaliiga: Spordikool II vs Tapa (SH 3. v)
R,L,P 08-10.02 kl 11-22/10-21/10-15 U-20 tütarlaste võrkpalli EVF karikafinaal. (Rahu hall.)
L 09.02 kl 10 Kadettide (13-15 a.) individuaalsed lauatennise Eesti MV (Spordihall)
L 09.02 kl 10-14 L-Virumaa MV kiirmales 3. etapp (õppeklass)
P 10.02 kl 10-17 JK Tarvas Winter Cup 7.etapp (Spordihall)